Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csoki krémet ami linzerre...

Csoki krémet ami linzerre kell, hogy a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
Étcsoki nélkül csak tejjel, eddig nem sikerült csoki nélkül, de hátha itt tud valaki segíteni. Elfőztem rendesen, lett is valamilyen állaga, de híg maradt, nem száradt ki a sütin.
2021. márc. 6. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10vagyok értelem szerűen simára kell keverni.
2021. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#10, én is így csináltam eddig, de több kakaóporral, ehhez ízlés szerint cukor és víz helyett tej. Jól elfőztem és eddig tökéletesen megkötött, de utólag már olyan volt mint a friss csoki krém. Próbáltam most étcsokival, teljes tábla és ehhez pici tej, kakaópor. Félig meddig jó lett, de nem az igazi. Még ezzel kísérletezni kell.
2021. márc. 9. 18:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig jól sikerül #10vagyok. Ha azt akarom hogy olyan legyen mint a bolti több cukrot teszek bele+keményítőt és akkor roppan. Táblás csokival sose lesz az igazi.
2021. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A keményítőtől inkább pudingos lesz, de szerintem tényleg a cukor javítja az állagát. A táblás csoki azért sem jó, mert 1-2 tábla magában semmire nem elég, ahhoz kellene 4-5 tábla és az pénzben sem éri meg.
2021. márc. 10. 08:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Én csak úgy csinálom ahogy a tapasztaltabbak mondják :) Dédi liszttel szokta behúzni ha keményebbet akár de nekem úgy túl lisztes. Szerintem nem nagy was is das. Nekem ami gondot okoz sokszor a tésztája csokit a legkönnyebb megcsinálni :) amúgy esetleg még a csoki pasztilla felelhet meg neked azt csak gőz fölött felolvasztod és márthatod is
2021. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A lisztet én se szeretem ilyenbe, de arra rácáfolnék hogy a krém nem nagy dolog, nálam fordított, a tészta mindig jól sikerül, de a csoki néha elfogadhatatlan. De majd csak jó lesz, kikísérletezem 🙂
2021. márc. 10. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!