Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csoki krémet ami linzerre...

Csoki krémet ami linzerre kell, hogy a legegyszerűbb?

Figyelt kérdés
Étcsoki nélkül csak tejjel, eddig nem sikerült csoki nélkül, de hátha itt tud valaki segíteni. Elfőztem rendesen, lett is valamilyen állaga, de híg maradt, nem száradt ki a sütin.
2021. márc. 6. 16:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam linzerre csak natúr csoki bevonatot, meleg víz fölött megolvasztottam és azzal öntöttem le. Szimpla Boci tejcsokoládé volt, csak nehéz vele dolgozni, mert gyorsan szilárdul vagy nem egyenletesen olvad.
2021. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az lett volna a kérdésem hogy csoki nélkül hogy lehet jó állagú krémet csinálni.
2021. márc. 6. 19:20
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Az egész kérdésed értelmetlen.
2021. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért? Az a kérdés hogy táblás csoki nélkül hogy lehet jó állagú krémet főzni. Tej, cukor, kakaópor...
2021. márc. 6. 19:30
 5/16 anonim ***** válasza:

Ami a linzerre kell... a linzerre semmilyen krém nem kell, nem is tudom mire gondolsz.

Nem szárad ki... gondolom nem köt meg, erre gondoltál.

Tej, kakaópor meg cukor még nem krém. Ezt szokték később kikeverni margarinnal, ez a vajkrém, vagy tejszínnel.

Csoki ezekbe nem kell

2021. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csokis linzerre gondoltam. Ahhoz kell krém, arra lennék kíváncsi.
2021. márc. 6. 19:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

CSokis linzer nincs.


A linzer cakkos szélű teasütemény, 2 lapból áll, közte barackekvár, és a felső tészta közepe lyukas. Ez a linzerkarika.


Van ischler ami szintén linzer tésztából készül, de nem lyukas a felső tészta, nem cakkos a széle és csokival van bevonva.


Ezen kívül 100 süti van ami linzer tésztából készül, de mindnek más a neve.


Linkeld be mire gondolsz.

2021. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csokis islerre gondoltam, de úgy ismerik sokan hogy csokis linzer, én is így mondom.
2021. márc. 7. 14:40
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

Az életben nem hallottam ezt senkitől, és nem is helyes a megnevezés.

De az nem csoki krém amivel át van húzva, hanem sima csoki. Tej meg kakaópor nélkül.

2021. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi is csokis linzernek mondjuk :D


Kakaópor kb 3 kanál cukor kb 2 kanál és 3 kanál forró víz holland kakaó a legjobb és egy kis kanál olaj.


Ősi recept már, de sokan nem ismerik:) Dédim, nagyim, párom nagyija is így csinálja :)

2021. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!