Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolti pizzatésztából működne...

Bolti pizzatésztából működne ez a "süti"?

Figyelt kérdés
még nem csináltam de szeretnék olyan sós sütiszerűséget amit úgy képzeltem el mint egy töltött párnácska, darált húst kicsit lepirítanám és minimális vízzel megfőzném, majd pizzakrémmel vagy ketchuppal keverném és így lenne tésztába töltve, nincs konkrét recept, csak ötlet. mit vegyek ehhez ha nem akarok gyúrni, bolti hűtött pizzatésztát, vagy esetleg leveles-rétes tészta jobb ilyenhez? utóbbiaknál hány rétegben használjam?
2021. febr. 23. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Müködhet
2021. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam ilyesmit csinálni, előkészített leveles tésztából, amit nem kell nyújtani sem. (A pizza és rétes tészták mellett van.) Létezik a calcone -töltött pizza- is, úgyhogy azt is próbálhatod, a rétest nem ajánlom.
2021. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, helyesen calzone. :D Nem kötekedésből, csak legyünk pontosak.
2021. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok, jogos :D
2021. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

A fagyasztott, nyers pizzatészta, az kenyértészta.

Szerintem is finomabb lenne levelesből.

Viszont ehhez nagyon jó lehet:

[link]

2021. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Levelesre szavazok, bár a másikkal is működik, #2-es jól írja. Levelest 3 rétegben javaslom (nekem az vált be).
2021. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Esetleg a Lidl fagyasztott lángos tésztájából (8 kis gombóc van benne, nyújtható)? Ismerek olyat, aki pizzát készít belőle.
2021. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!