Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Carbonara virsliből?

Carbonara virsliből?

Figyelt kérdés

Párom kitalálta, hogy holnap azt készít ebédre. Megpirítja a karikára vágott virslit és tejszínes tojásos szószt rak rá..

Én kérdeztem, hogy nem e sonkából van az eredeti de szerinte ebből is jó lesz.

Én viszont úgy hallottam, hogy virsliből tilos készíteni ezt az ételt.


2021. febr. 3. 22:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
39%

Hát már miért ne hívhatná úgy?

Akár vellington bélszínnek is, ha nekik úgy esik jól.

2021. febr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

11

Hívhatja úgy ahogy akarja. Én is hívhatom az ezerötös Ladámat Bugatti Veyromnak, attól még nem lesz az.

2021. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
32%

12, de attól még neked lesz egy autód ami elvisz A-ból B-be. Tökmindegy hogy minek hívod ha neked hasznodra van.

Ha valaki főz valamit, akármit, és neki ízlik, akkor senkinek nincs joga ítélkezni felette, meg megtiltani neki hogy hogyan nevezze. Úgy hívja ahogy akarja, függetlenül attól hogy az-e amit eredetileg hívnak így.

Ettél már külföldön gulyást? Semmi köze hozzá, mégis hogy hívják? Hungarian Goulash.

Azért ahhoz elég elkeseredettnek és besavanyodottnak kell lenni hogy valakit ennyire felhúzzon hogy ki mit hogy nevez.

2021. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%

13

Senki nem húzta fel magát semmin csak közöltük vele hogy ez a moslék amit összedobni készül nem carbonara. A gulyás esete kicsit más annak talán utána kéne nézned.

2021. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

13 Hívhatják a külföldiek a saját főztjüket Hungarian Goulashnak, attól még nem az. Épp tegnap láttam egy ilyen receptet. Paradicsomszószos csirkecomb filéből készült(paprika nem volt benne) masni tésztával. Egy száraz, tésztaétel volt. Hívhatja annak? Igen, csak minek, ha egyszer nem az?

Ennyi erővel a palacsintát is hívhatnád tiramisunak, attól még nem az az étel.

2021. febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
30%
És nektek fizikailag fáj ha az nem az az étel amit eredetileg annak hívnak? Vagy a ti életeteket személyesen ez miben befolyásolja?
2021. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%
Hanyszor mondtam mar az asszonynak, hogy de jol nez ki!? ... pedig ha tudna az igazsagot :)))
2021. febr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%

#5: ha ez neked hibátlan, akkor nem lehetsz valami nagy gourmand... :)))


találgathatok? kolis srác vagy? :-DDDD

(ez esetben bármi megbocsátható....)

2021. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
66%

#13: fájdalmasan nem érted az egészet....


senkinek, ismétlem: SENKINEK sem azzal van baja, hogy mit eszik, vagy hogyan készít egy gányolt ételt. De ne hívja rántotthúsnak a csirkefarhátat. Mert kb. ekkora különbség.

2021. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
49%

16 Te tényleg ennyire nehéz felfogású vagy? Gondolom ha elmennél egy étterembe, ahol főtt csirkefarhátat szolgálnának fel neked wellington bélszínként nevezve (a bélszín árában), akkor ezzel semmi gond nem lenne, hiszen akárhogy hívsz akármilyen ételt, az ugyanaz.

Nem fogod fel, hogy értelmetlen mást hazudni egy ételről, mint ami?

Ha azt állítanám, hogy a fű piros, holott tudom, hogy nem az, akkor nem néznének mások hülyének? Pedig ez ugyanaz a helyzet.

2021. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!