Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik serpenyőt válasszam?

Melyik serpenyőt válasszam?

Figyelt kérdés

Kérlek csak olyan válaszoljon, akinek van benne tapasztalata.

Néhány éve, volt a tescoba pontgyűjtés Stahl Judit Tefal serpenyőkre. Volt annak már 6-7 éve is. Én akkor vásároltam egy magasfalú 24 cm-s nehéz serpenyőt, ami most kezdett megkopni. Ilyet keresek, ilyet szeretnék vásárolni, de nem tudom melyik lenne a legjobb?

Jó minőségű és viszonylag olcsó terméket keresek.


Nem tudok dönteni.

Mutatok pár linket ezeket nézegettem.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]



#Tefalserpenyo #Stahljuditserpenyő #Nehezserpenyő #Minőségitefalserpenyo #Magasfalutefalserpenyo #Indukciostefalmagasfaluserpenyo
2020. dec. 4. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem látok szignifikáns különbséget köztük, vedd amelyik szimpatikusabb.
2020. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel nem sokat segítettél, mert nyilván nem véletlen, hogy árban nagyon is eltérőek.
2020. dec. 4. 17:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos bármilyen márkát veszel, a teflon pár év alatt megkopik. NÉzz szét az ismeretlenebb márkák között is, lehet, hogy két darabot is kapsz ennyi pénzért.

Az aldiban szokott lenni (bár nem fedeles) asszem ILAG bevonatos serpenyő, 4-5ezer forintért, nekem már a többedik van belőle. Bevált.

2020. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, hogy válaszoltál, de én azért keresek ezek közül, mert ami annó volt, azt kb. 6-7 évig használtam, és nem volt gagyi. Nehéz volt, de azt már nem lehet kapni.

Azért kérdeztem, hátha valaki érti és tud is válaszolni a kérdésemre. Segítene abban, hogy mégis melyiket? Nem igazán érdekel az ára, ha minőségben nagyban eltér egy 10.000 - es serpenyőtől. A lényeg még az, hogy magasfalú serpenyőt, 24 cm átmerőjűt akarok venni.

2020. dec. 4. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem igazán érdekel az ára, akkor vedd a drágábbat.
2020. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Tefal minősége nem a régi, a tesco go cook márkája toronymagasan veri
2020. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#4: Szerinted ki van itt, aki mind az ötöt használta huzamosabb ideig ezért véleményt tud mondani?! Részemről a hőmérsékletjelzőt és a tapadásmentes külső burkolatot feleslegesnek tartom, azért nem venném a drágábbat.
2020. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 4. serpenyő hasonlít legjobban ahhoz, amit 10-12 éve használok, és mai napig "tökjó". Szintén TEFAL, és kopásálló teflonnal van bevonva.Az sokkal nehezebben kopik, de rájöttem a mosogató gépet nem szereti. Akkoriban 7-8 ezer forint volt.
2020. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Utolsó segitettel!
2020. dec. 9. 00:34
 10/11 anonim ***** válasza:

ajánlom nagyon ezt, nekem egy korábbi akcióból van, és abszolút bevált. Vasárnaptól lesz az Aldiban:


[link]

2020. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!