Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha három darab pizzát szeretné...

Ha három darab pizzát szeretnék egyszerre ( három szinten ) az új elektromos sütőnkben elkészíteni , melyik funkciót válasszam? Pizzasütés funkció , kevés vizet aláöntve , vagy alsó felső sütés hőlégbefúvással?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Víz nem tudom miért kéne bele.


Hőégbefúvást válaszd

2020. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelműen hőlégbefúvás.

Nem tudom, van e olyan, hogy csak alsó + hőlégbefúvás, vagy csak magában hőlégbefúvás. Az lenne a legjobb.

Ha felső is van, a felső egyértelműen sokkal hamarabb meg fog sülni, ez 100%, erre figyelj!

2020. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

"Ha felső is van, a felső egyértelműen"


...mármint ha felső sütés is van, akkor a felső pizza hamarabb meg fog sülni.

3 szinten sütve alapból túl közel van a felső fűtőszálhoz. töredéke idő alatt megpirul a teteje, mint a többinek.

2020. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Miért akarsz egyszerre 3-at betenni?

A pizzasütés legfontosabb szabálya, hogy a lehető legmagasabb hőfokon, rövid ideig (6 perc) süssük meg.

2020. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nos a hőlégbefúvást választottuk 180 fokon ( 1 dl vízzel ) , nem volt szerencsés választás , elázott a tészta és nem is kelt meg , az egészet ki kellett dobni.

Legközelebb egy pizzát csinálok egyszerre , a 230 fokkal fogok próbálkozni.

2020. júl. 14. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Az elérhető legmagasabb hőfok kell, előmelegítve. Én sima alsó-felső módot használok, 7 perc alatt kész. Víz nem kell.
2020. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta újra sütöttem pizzát , a tapasztalatok :


1. Pizzasütés funkción 240 fokon 7 perc alatt lett ropogós a pizza

2. Alsó felső sütéssel 230 fokon 12-14 perc alatt lett kész , kevésbé lett ropogós mint a pizzasütés funkcióval

3. Hőlégbefúvással ( víz nélkül ) 250 fokon 9-10 perc alatt lett kész.


Legközelebb egyszerre három pizzát csinálok hőlégbefúvással.

2020. júl. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!