Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fondü készletet ajánlan...

Milyen fondü készletet ajánlanátok a lentiek fényében?

Figyelt kérdés

Olyan személynek lenne, aki még nem használt kifejezetten fondü készítésére szolgáló eszközöket, de szívesen kísérletezne vele. Sajt és csokoládé fondü készítése lenne az elsődleges.


Jó lenne árban 15 ezer forint körül maradni (nem tudom, hogy ez elegendő-e egy használható készlethez).


Előre is köszönöm a válaszokat!



#vásárlás #fondü #fondü készlet
2020. nov. 27. 10:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
A fondükészletekkel a következőt érdemes csinálni: kidobni és venni helyette egy hotpotot. Annak legalább íze is van, meg háromszázszor változatosabb.
2020. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

10: azért ez nem mindenkinél így van (én válaszolgattam az előbb a kérdezőnek).


Mi pl. elég gyakran hívunk vacsoravendégeket, és akkor ez egy remek megoldás. De még időnként Karácsonykor is húsfondüzés van - kféle salátákkal, szószokkal.

2020. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogos.

Nekem van egy mini-csokiszökőkutam, kb kétévente egyszer használom, a szülinapi bulimon.

Kérdező, szerintem jobban járnak egy apró, bögre méretű, teamécsessel üzemelő készlettel. A tesómnak olyan van, és nagyon irigylem tőle, valóban alkalmas a napi használatra. (A butlersben árulnak olyat, bögre fondue címszó alatt. Ha nagyobbat akarsz, akkor ez is beválhat: [link] )

2020. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Na a csokiszökőkút tényleg olyan egyszerhasználatos dolog...
2020. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!