Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi véleményetek az olyan...

Mi véleményetek az olyan nőről aki 34 évesen sem tud főzni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 09:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%

#20 Ezt azért egy kicsit túl toltad. Amit írsz, az úgy hangzik, mintha bárki is azt írta volna, hogy a főzés mellett a nő fonjon fonalat, szőjön belőle szövetet majd varrjon belőle ruhát.

A kérdező ugyan nem fejtette ki, milyen szintű főző tudást várna el, de szerintem nemtől függetlenül egy alapszintű főzőtudás az alap háztartási ismeretek része, csak egy szinttel van afölött, hogy képes legyen valaki elindítani a mosógépet.

2020. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%

21!


Látom nem esett le se neked, se a lepontozóknak hogy csak cinizmus volt....


Szerinted az alapismeretek része. Szerintem nem. Érdekli, csinálja, nem érdekli, nem csinálja. Nem hal éhen. Lehet rendelni, étterembe járni. Magánügye, hogy oldja meg. Mondom ezt úgy, hogy tudok és szeretek is főzni. Írtam, anyósom nem tud. 74 éves. Felnevelt 2 gyereket, 50 évig volt házas, 24 éve özvegy. Senkinek semmi problémája nem volt ezzel. Minidg is menüt rendeltek. Mondjuk a mosógépet se tudja kezelni, ellenben kézzel gyönyörűen mos. Mindent. Az ágyneműt és a függönyt is.


Mindenkinek magánügye, hohy mit hohy old meg. Véleményt meg jo esetben nem alkotunk a háttér ismerete nélkül, ugye.....

2020. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
57%
Én férfi létemre tudok főzni, de ennek ellenére viccesnek tartanám ha nekem kellene minden nap főznöm a családra a konyhaban...
2020. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
30%

23!


Miért lenne vicces? Az asszony nem dolgozik?

2020. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk szerintem is poén, hogy még mindig azt írogatják a férfiak, hogy ők azért elvárják, hogy az asszony tudjon főzni, mert nehogy már ők főzzenek a családra meg nehogy már ne legyen kaja, mikor haza jönnek a munkából...


Én nem értem, az ilyenek nélkül az asszony nem dolgozik, otthon van egész nap vagy mi?


Mert oké az elvárás, én is el várom, hogy a férjem részt vegyen a házimunkában, a főzéshez meg rendben tartsa a kertet - de ezeket én is ugyanúgy csinálom. Nincs olyan, hogy női meg férfi dolog, mindenki csinálja amire ideje vagy kedve van.

2020. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%

A férfi dolgozzon, teremtse meg a stabil anyagiakat, értsen a ház körüli teendokhoz és a nővel szemben legyen FÉRFI!

A nő értsen a házon beluli munkákhoz, nevelje a gyerekeket, maradjon finom és törékeny!

Ha mindez működik akkor boldog, kiegyensúlyozott család lesz és a gyerek sem zabarodik meg a felcserelt sztereotípiák miatt!

Sokaknak ez maradi felfogás, de ez az élet rendje és azért vagyunk mi férfiak és nők különbözőek!

2020. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!