Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi véleményetek az olyan...

Mi véleményetek az olyan nőről aki 34 évesen sem tud főzni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 09:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Meg milyen szerencse, hogy mar nem kell levadaszni a mamutot, hogy hus keruljon az asztalra :)
2020. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%

Minden 34 éves, főzni nem tudó emberről ugyanazt gondolom.

Azt, hogy buta. Mert aki annyira nem képes, hogy a legalapabb dolgokat megtanulja (egy zacskó gyors rizs megfőzése, egy kolbi megsütése a sütőben, meg két zöldség összevágása nem igényel tehetséget vagy komoly tudást) az vagy komoly szellemi problémákkal rendelkezik, vagy csak lesz*rja. És ez a hozzáállás a butaság. Nem tudhatja mikor lesz szüksége arra, hogy ételt tegyen a saját asztalára. Ez ugyanolyan alap dolog, mint hogy tudjuk használni a mosógépet, meg fel tudunk varrni egy gombot,meg be tudunk kötni normálisan egy sebet.

Nem baj ha nem tehetséges benne, nem baj ha nem csinálja, de legalább egy ételt tudjon elkészíteni.

2020. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%
Semmi. Anyósom 74 és nem tud főzni. És?
2020. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a mai világban nincs szükség rá, hogy tudjon, vehet készételt, mirelitet, rendelhet, étkezhet munkahelyi menzán, ha telik rá és megfelel neki. Gondolom nem szereti a folyamatot, ezért nem tanulta meg, de ha nagyon megszorulna olvasni azért csak tud, szóval képes lenne követni egy receptet.

Én imádok főzni, de nem érdekel ha más nem tud, nem az én dolgom, ki hogyan oldja meg az étkezését. 34 éves és még nem halt éhen, szóval megoldja :)

2020. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nem kellene olyan nő aki nem tud főzni. Nem azért mert nem tehetem meg hogy készen vegyem magamnak az ebedet, vacsorát... szerintem azért fontos egy nőnél hogy ugyanúgy mint egy ferfinal hogy bizonyos szerepek megmaradjanak. Egy olyan nőnél aki főzni se tud mit várjon el egy férfi ha mondjuk gyerek lesz? Vagy közös otthon amit rendben kell tartani? Altalaban ezek a dolgok parosulnak egymáshoz és olykor hosszú távon komoly problemakka fajulhatnak. 32F
2020. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%
Ultra gáz!
2020. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
20%
Nekem fontos hogy a leendő feleségem egy vasárnapi húslevest minimum az asztalra tudjon tenni. Persze nem azt mondom hogy minden áldott nap főzzön, de igenis olykor akár egy héten többször is elvarnam hogy meleg ételt tegyen az asztalra, ha kell segítkezek is benne. Nem mellesleg nekem nagyon szexi amikor egy nő finom vacsorával vár haza a munkából. Szóval nálam súlyos hiba ha ha valaki évek múltával is csak ugyetlenkedik a konyhában, főleg 34 evesen.
2020. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%
Elég alacsonyan van a léc abban, hogy mit jelent főzni tudni. Egy alap levest vagy rántott húst egy idomított csimpánz is el tud készíteni, ha valaki nem teszi, az maximum nem akar órákat pepecselni vagy nem volt olyan élethelyzetben, hogy szüksége legyen rá. Egyedül vagy két főre napi 1-2 ezer forintot lehet spórolni, cserébe elmegy egy csomó idő rá, nem feltétlenül éri meg, ha megteheti az ember, hogy rendeljen. Szerintem a főzni tudás ott kezdődik, hogy sok nemzeti konyhát és alapanyagot ismer az ember, változatos technikákkal tudja azt elkészíteni és jól tud kombinálni különböző fogásokat. Például egy köretnél nem merül ki a fantázia a krumpli-rizs-kuszkusz-bulgur-kenyér vonalon, fel tud dolgozni egy halat, egy kacsamellet nem cipőtalp állagig süt szét, jó érzékkel választ savas és ropogós dolgokat az ételbe, satöbbi. Ilyesmit meg elég kevesen tudnak jól.
2020. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egy nő tudjon főzni! Biztos nem választanék olyan hölgyet magam mellé aki nem tud főzni! Középiskolás koromban ez nem érdekelt, de 28 évesen már azért ez szempont!
2020. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg egy ferfi tudjon vadaszni. Baxus nehogymar a hentesnel vegye a hust, igenis olje le azt az akarmit, nyuzza le es ugy hozza be nekem a konyhaba. Kepes legyen felhúzni egy házat, bekötni a villanythalozatot, kisbicskaval etkezoasztalt faragni 12 székkel diófából, különben nem is férfi.
2020. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!