Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami jó melegszendvics recept?

Valami jó melegszendvics recept?

Figyelt kérdés
Újabban rákattantam a melegszendvicsre ,ugyanis barátnőmtől tanultam egy isteni gombás melegszendvics receptet,azóta állandóan azt kell csinálnom a családnak...
2010. aug. 10. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van pár. Amúgy nem is tudtam, hogy például csokis melegszendvics is van. Elég fura lehet. :)

2010. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod nekem is?:)Nagyon kiváncsi vagyok.

Amúgy az én melegszendvicsem ilyen (ha nem bolti)

juhtúró+sonka+rengeteg sajt

2010. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pirított zsemle+juhtúró+kockázott bacon+aprított kapor+zöldpaprika,újhagyma+sajtszelet a tetejére!

Minden jót!

2010. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én melegszendvicset többféleképpen szoktam csinálni. az egyik variáció a gombás-házikolbászos szenyó, rá majonéz, ketsup és sajt. a másikra nem vajat szoktam rakni, hanem vannak melegszenyó krémek. azzal is isteni. de a kedvencem: kibelezed a zsemlét vagy kifilit, megfőzöd a tojást, összetöröd, raksz bele sót borsot és vagdalthúst, összekevered a kifli belével, majd ezzel töltöd meg a kiflit vagy cipót vagy akár kenyeret. és a tetejére sajtot. isteni, próbáld ki.
2010. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké itt van:az apróra vágott hagymát és 1 konzerv gombát,szintén apróra vágva együtt megdinszteled,szórsz rá egy kis vegetát,egyáltalán nem sózom,csak ez.Majd mikor kész egy kicsi pirospaprikát szórsz rá,épp ,hogy csak színt kapjon.Közben 4 dl tejbe elkavarsz 3 kanál lisztet és sűrű péppé főzöd,ezt hozzáadod a gombás masszához,adsz hozzá kenősajtot,és 10 dkg vajat,jól elkevered.Tepsiben raksz egymás mellé szendvics vagy toast kenyeret,megkened a masszával,egy sonkás szalámival leteríted,majd reszelt eidamot raksz rá és be a sütőbe,mikor elolvadt a sajt szépen rajta már jó is,kb.egy 8-10 percet szoktam sütni,isteni :)
2010. aug. 10. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

nyammmiii

köszönöm szépen!:):)

2010. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!