Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eclert lehet sütni teljes...

Eclert lehet sütni teljes kiőrlésű liszttel? Valaki már próbálta?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálnám...

Kár elrontani egy tuti süteményt ilyesmivel!

Ha muszáj tk. sütiket enned, akkor érdemes olyan receptet keresni, ami eleve abból van.


Máshogy veszi fel a nedvességet a tk. liszt, más lesz a süti állaga. Esetleg élvezhetetlen lesz... Vagy jó sok kísérletezés (és kukázás :-D) során kikísérletezheted a megfelelő arányokat...

2020. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak az egyik rokonomnak akarok kedveskedni eclerrel, és jobban szereti az ilyen teljes kiőrlésű cuccokat, de ha azt mondod, hogy elronthatja az állagát, akkor megfogadom a tanácsod és inkább rendes liszttel készítem.


Köszi a válszt!

2020. nov. 11. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Eklernél nagyon fontos, hogy habkönnyű legyen a tészta. A sok tojás meg is teszi a hatását. De ha a tk. liszt több nedvességet szív fel, esetleg szalonnás, és tömény lesz az egész. Szóval pont a lényege vész el. Szerintem. :)
2020. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köazi a tanácsokat! Megfogadom!
2020. nov. 11. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tk. liszttel ne, hanem durumlisztel!

En mindent azzal fozok, sutok. Nem hogy jobb, de fantasztikus lesz vele minden suti stb. Nem is ertem miert nem ez az alap liszt...raadasul a vercukorszintet is lassabban emeli, mert ősbuza fajta, maga a buzafajtaja ilyen, lassu felszivodasu. Nem pedig azert mert tk. Szoval hajra!

2020. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2020. nov. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!