Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elkészítési ötletek?

Elkészítési ötletek?

Figyelt kérdés
Gyerekeimnek szeretnék rántott húst sūtni, de csak liszt, kenyér morzsa, párizsi és zsír van itthon.A tojást lehet vízzel vagy zsírral pótolni?Másfelõl köretnek dinsztelt hagyma jó?Sajnos krumpli sincs.
2020. okt. 11. 01:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

#10

Hát pontosan ezért írtam a 7-es választ, mint áthidaló megoldást, hogy azért valami ebéd is legyen.

Természetesen le lett pontozva, de a gyakoris szinvonalat figyelembe véve ez még pozitívumként is felfogható!:)

2020. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Aki a tejes áztatást írta, olvasta, hogy tej sincs a felsorolásban?
2020. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

12!


Olvasta. És aki ezt kifogásolta, elolvasta a teljes kommentet? Ugyanis nem aztbirta, hogy használjon tejet, hanem azt, hogy ő sem használ tojást.

2020. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
A keverj ige szerintem felszólító módban van, tehát igenis azt írta.
2020. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

14!


"Be szoktam áztatni fűszeres tejbe és abból megy a morzsába, majd a forró olajba. "

Nem szerepel benne a keverj, de ne zavarjon.


A masodik kommentelő írta ezt: "A lisztböl kevés tejjel keverj sürübb palacsintatésztát, a húst elöször ebben mártsd meg, csöpögtesd le alaposan, utána forgasd prézlibe és azonnal süsd meg, nagyon finom lesz.", itt viszont nem szerepel az áztatás.


Tudod, értő olvasás. Másodikos követelmény.

2020. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!