Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szoktatok főzni ha éhesek...

Mit szoktatok főzni ha éhesek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ételt / kaját. :DDDDD
2020. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ételt, bakker. Bocs, milyen választ vártál?
2020. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De mit? Milyen ételt? Ne trollkodjatok már könyörgöm
2020. ápr. 27. 17:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már éhes vagyok akkor elkéstem a főzéssel és gyors veszek vmit a boltba vagy rendelek.


Ha előre gondolkozom és főzök valamit akkor a kedvenc kajám a rántotthús bármivel pl rizs sült krumpli tört krumpli de van hogy csak simán kenyérrel eszem :D


Ha rendelek akkor pedig pizzát szoktam.

2020. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amire éhes vagyok és/vagy amihez van otthon alapanyag.
2020. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap húslevest csináltam, tarját sütöttem, azt ettünk, ma pedig csináltam palacsintát.

Holnap rakott kelkáposztát csinálok.


Nem tudom tényleg milyen válaszra számítottál, felnőtt ember aki háztartást vezet, (ráadásul gyerek is van) nem várja meg a főzéssel míg a családja el nem kezd szédülni.

2020. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon éhes vagyok, akkor tésztát, az 20 perc alatt megvan. Paradicsom, fagyasztott zöldségek mennek a szószba
2020. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jellemzően egytálételeket (tészták, muszaka, töltött palacsinta), a klasszikus hús-köret kombinációt inkább csak ha vendégek vannak :-)

Van olyan is, hogy muszáj ennem valamit, de nem akarok hízni, ekkor zeller legyalulásával szoktam chipset csinálni, sütőpapíron megsütöm. Isteni finom nass, és egészséges is.

2020. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már éhes vagy nem állsz neki főzéssel tökölni, eszed amit találsz.
2020. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkor főzök amikor éhes vagyok. Ha nincs kedvem szendvicset enni, akkor csinálok egy omlettet.

Ha nincs főtt étel, evés után neki is állok feldobni a kaját, hadd rotyogjon nyugodtan addig amíg újra megéhezek.

2020. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!