Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Veletek már volt olyan hogy...

Veletek már volt olyan hogy miközben ettetek hogy közben el kellett menjetek WC re de még éhesek voltatok és bevitték el magatokkal a kaját a WC re?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

De nekem még a kutyám sem eszik szarás közben.

Undorító!

2019. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vinném be??? Megvár az asztalnál ahol kézmosás után tovább eszem.
2019. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy éves közben muszáj volt meglátogatni a klozetett, de eszembe sem jutott vinni a kaját magammal.

😂😂😂😂

2019. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Nekem volt olyan, csak vizes lett a fasírt, mert ugye mikor végeztem, egyik kezemmel nyomtam a tartály lehúzó gombját, a másikkal meg túrtam le a szart a kefével, szóval mindkét kezem tele volt, így előtte tetettem a fasírtot az ülőke szélére, és ahogy csapódott a víz, ráfröccsent egy csomó.

Mondjuk a koviubi is ott volt mellette, arra is ment víz, de annak amúgy is nedves a felülete, szóval az nem zavart annyira...

2019. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
#4.😝
2019. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Amit már betettem a számba azt elrágom ott de bevinni nem szoktam. Rágót/cukrot meg csak elteszem mint egy hörcsög és folytatom ha kijöttem.
2019. júl. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Alapszabály, hogy szarás közben nem eszünk és evés közben nem szarunk! Aki ezt nem tartja be, az pont olyan mint egy disznó :)
2019. júl. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Budin ülve olyan kaját is lehet fogyasztani, ami azonnali hasmenést okoz. Praktikusnak tűnik, de még nem próbáltam.
2019. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt nézzük, hogy a vizsgálatok szerint egy billentyűzeten több a baci , mint a klozetben, akkor simán be lehet vinni a kaját.

Ki ne evett volna már gépezés közben.

2019. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!