Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen ételt szoktatok...

Ti milyen ételt szoktatok magatokkal vinni a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Szendvicset esetleg főtt ételt készítetek ?

2013. okt. 27. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Itthon főzök mindig és azt viszi férjem és én is a munkába. Ha nem volt időm főzni (ritka) én kínait veszek munkába menet, férjem munka közben kiszalad és vesz habit vagy pizzát, esetleg valami szendvicshez valót.
2013. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Párom szokott vinni szendvicset,esetleg csak zsemlét,kenyeret felszelve,szalonnával ,paprikával,paradicsommal . De sokszor visz főtt ételt is . Ez jó,ha van ugye melegítési lehetőség . Illetve van amelyik nap lehet rendelni pl.pizzát,kebapot. ezt mondjuk ő ritkán szokta választani :)
2013. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

A párom olykor főtt ételt visz (alapétele a rizs, amihez sokmindent lehet rakni. húst nem szoktunk), olykor gazdagabb magkenyeret (sajtos-zöldségest), olykor rendel vagy vesz valamit a büféből (ritkán) vagy végső esetben vesz egy csomag mogyorót.

Nekem is mindig ilyen széles volt a skála, leszámítva a csomag mogyorót, az nekem nem étel.

2013. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Itthon szoktam reggelizni, de van, hogy nem ilyenkor szendvicset viszem. Főtt ételt sűrűn viszem, páromnak is azt csomagolok. Levest ritkábban viszünk, inkább vacsorára szoktunk enni.

Főleg ezeket visszük.

Tésztafélék-édes, sós, lecsó nokedlivel, tojásos nokedli savanyúval, sült csirke kukoricás rizzsel,rakott krumpli, rakott ételek-zöldséges, zöldbab, tészta-diós-lekváros stb, milánói, krumplifőzelék sült hússal, paradicsomos káposzta fasírt, tejberizs, rizs felfújt, rizs fasírttal, krumplipüré rántott vmivel, gofri, palacsinta, mákos guba, édes péksütik, sós péksütik

Ha délelőttös 6-14ig, akkor reggelire péksüti kakaóvak vagy tejjel, tejföl vagy kefír zsemlével, kolbász, szalámi, paradicsom, kenyér, majonézes kukorica saláta fasírttal, sült hús krumpli salátával, főtt tojás zsemlével, almát, banánt, diák csemegét, túró rudit, győri édest, műzli szeletet is teszek mellé

2013. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Otthon főtt ételt hozunk mindketten melóba,levesen kivül gyakorltilag bármit. (levest ritkán,félek,hogy kilötykölődik az ételesből).

szerencsére van hűtő,mikró,igy nincs gond.

2013. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bentonit válasza:
65%
Magam főztjét viszem, csakis hús és zöldség!
2014. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Két verzió van: vagy a helyi beszállító étteremtől, ha pedig nem tetszik a menü, akkor itthonit. Leginkább főzött kaját. Ritkán, de tényleg csak nagyon ritkán viszek májkrémes kenyeret.
2014. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Mivel nincs biztonságos hűtőnk (ami van, abból gyakran ellopják a kaját) ezért nem szoktam rendes kaját vinni. Van bekészítve keksz és gyümölcslé a szekrényembe, azt szoktam enni.
2014. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Munkába sokmagos szendvicset viszek, és azt eszem. Pedig volt már sok munkahelyen, de szenvicset ettem mindenhol. Egyik fele megvajazva, a másik felén pirosarany elkenve, rá 3-4 karika szalámi coop, kaiser, fizetéskor pick, egy szelet füstölt sajt, és karikázott uborka, és paprika. Mostanában szoktam bele tenni főtt tojást is; 3-4 karika. Finom, és én nem unom meg. Viszek még mellé gyümölcsöt, alma, körte, banán mikor mi van, és csokit is. Ha má' dolgozni kell. És kv persze.
2017. szept. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Gyümölcsöt, diákcsemegét, kekszet, kis csokit.

Reggel eszek tojást, szendvicset, zabkását, zöldségeket, joghurtot.

Este eszek főtt kaját.

2017. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!