Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen ételt szoktatok...

Ti milyen ételt szoktatok magatokkal vinni a munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Szendvicset esetleg főtt ételt készítetek ?

2013. okt. 27. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Én a suliba viszek mindig 1 szendvicset: barna magvas zsmeléből, ami kicsit nagyobb, mint a sima zsemle, ebbe teszek rántotthúst/tojást(sült vavy főtt)/sajtot(sokaaat)/sült húst/fasírtot, a lényeg, hogy vmi sok fehérjét tartalmazó kaját(rendészeten tanulok, heti 8 tesi óra, amiből 3 ömvédelmi óra és ezek egymás után közvetlenül egy napon vannak, de a tesi órák sem átlagosak, sosem "játszunk", folyamat kemény mozgások, sok iskolakör, minden, szóval, kell az energia:D).

Emellé veszek mindig 2-3 vmilyen péksütit.

2018. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Sima egyszerű szendvics, mivel másra nincs idő. Így is 5 perc, mire eljutok az öltözőbe az ennivalómért, az egyetlen mikró állandóan foglalt az étkezdében, és a hűtőben csak olyan dolgok vannak, amik már maguktól másznak, ha kinyitod az ajtót. De még ha tudnék is melegíteni, időm akkor sem lenne, mivel oda-vissza 10 perc az út, és van összesen 20 percem. Inkább itthon szoktam ebédelni, úgy 4 óra körül. Vagy néha veszek valamit hazafelé.
2018. máj. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Mindig mást, amikor van itthon főtt étel, akkor azt. Szoktam még gyümölcsöket, zabkását, salátát, rosszabb esetbwn reggel veszek valami péksütit, ezt most már próbálom kerülni, mert már nagyon elhíztam...
2018. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Konzervpacalt
2019. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Én mindig finomat viszek.
2019. dec. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

Hideget viszek általában. Van ott is a hűtőben vajkrém, ehhez viszek frissen szalámit meg ilyesmit reggelire, ebédre meg valami konzervféleséget. Vagy hétfőn a vasárnapi maradék rántott húst. Legfeljebb virslit vagy hasonlót főzök. Délután otthon eszek meleget. Változó a munkahely, néha a pusztaságban ér a dél, ezért kell hideget vinni ebédre. Reggelizni általában van idő bent.

Mikor reggeltől estig vagyok, olyankor szoktam vinni meleg ételt. Vagy délben, vagy délután sikerül bent lenni többnyire, meg tudom melegíteni. De a szekrényemben van azért mindig pár konzerv.

2020. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
fott, ezert fozok este v reggel h vigyek magammal
2020. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy mit viszel, csak ha büdös főttet, akkor ne a vonaton/ buszon/ BKK járművein kajáld, mert az undorító!

És ne is a kollégák közt az íróasztalnál!

2020. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 NTBS ***** válasza:
0%
Semmit. Reggelizem alaposan otthon.
2022. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%

zoldsegek variaciojat altalaban valami szoszban, rizst hozza. konnyen legyen mikrozhato az a lenyeg. salatanak valot veszek mindig es a munkaban tarolom a hutoben ha megmarad valami.


Vagy rendelek valamit. Azt altalaban kozosen szoktuk a tobbiekkel.


Nalam a lenyeg hogy ne legyen sok meg nehez kaja, en nem szeretek napkozben enni mert utanna elmegy a koncentraciom. valahogy ures hassal jobban tudok dolgozni / tanulni...nemtudom miert. a nagy es fincsi vacsi aztan otthon van

2022. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!