Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok olyan viszonylag...

Tudtok olyan viszonylag egyszerű, fűszeres ételeket, amikhez nem kell hús, illetve lehet velük pótolni azt?

Figyelt kérdés
A húsok közül egyedül a csirkemell az, amit kifejezetten szeretek, esetleg a darált hús még az, amit megeszek pl. lasagne, makaróni formájában, de amúgy nem rajongok értük. Itthon minden napra jut valami húsos étel, de ha külön költözök a szüleimtől, szeretném lecsökkenteni a húsfogyasztásomat. Tudtok olyan kajákat, amikkel egy pár napig ki lehet húzni hús nélkül és nem nehéz elkészíteni, nem drága, esetleg nem nagyon kcal-dús se? (Nem muszáj a 3 feltételnek minden egyszerre teljesülnie) Oh és még annyi, hogy lehetőleg valami szilárd ételt írjatok, ha tudtok ilyet, mert a levesek nekem nem igazán laktatóak, meg nem is szeretem az állagukat, szeretem megrágni azt, amit megeszek 😂
2020. jan. 10. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Én nem szeretem se a zöldségeket se a gyümölcsöket. Mindennap hús hús krumpli rizs tészta ami van :D

De ezzel nincs semmi baj szerintem. De ha valami mást szeretnél enni akkor a rántott sajt és a lángos, pizza az amivel úgy jól lehet lakni rendesen mint a hússal és nem nehéz elkészíteni. :3

2020. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Indiai recepteket nézegess! Remekül fűszerezik a zöldségeket, és nagyon finomak a kaják.

Beszerzel pár tipikus fűszert, és jól tudod variálni vele a húsmentes ételeket.

2020. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
az a baj ehes maradok, ha nem eszek hust. egy napot is csak ugy birok ki max ha rantott sajtot eszek. igy sztem ez az ami laktato :D olcso ak nem mondanam mert a mirelit gagyi, normaisan h megcsinald ahhoz meg meg kell venni egyenkent mindent. de mondjuk nem is draga es igy a legfinomabb :)
2020. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gombás curry vagy kb. bármilyen curry.
2020. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg chow mein egyeni izlesre szabva. az tud jo fuszeres lenni, gombaval stb hus helyettvbiztos finom lehet
2020. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
gombaporkolt? kenyerrel vegul is az is laktato
2020. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. jan. 11. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!