Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Állati fehérje mentes étel...

Állati fehérje mentes étel krumplikroketthez?

Figyelt kérdés

Holnapra egy ismerös jön hozzánk, aki betegség miatt nem ehet semmit, amiben állati fehérje van (hús, tojás, tejtermékek).

Az viszont már fix, hogy krumplikrokettet készítek, a többieknek húsos ragu lesz hozzá.

Viszont egyszerüen semmi nem jut eszembe, amit neki tudnék készíteni és meg bírja enni, illetve amihez bárhol beszerezhetö, nem speciális hozzávalók kellenek csak.


Elöre köszönöm a segítséget!


2020. jan. 4. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Krumpli krokettben van tojás
2020. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Borsó vagy gomba pörkölt, de a krokett nem jó.
2020. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húsos ragu helyett zöldséges sárgarépa, krumpli, cukkini, gomba... A krokettel viszont mellé lőttél.
2020. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A krokett tojásmentes, amit csinálok, szóval ez nem gond, csak ezt elfelejtettem írni. Lényegében csak azért említettem, hogy ehhez való ételeket írjatok.

A többi tippet köszönöm.

2020. jan. 4. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gombaragu, növényi ,,tejszínnel", -pl rizs/szója. Vagy csak paradicsomos gombaragu, gombapörkölt esetleg? Ez egyszerű is, és illik a kroketthez. Akik azt írták a krokettben van tojas: A boltiban lehet,a legtöbben valóban, sőt, nemelyikben tej is, de ugyan már, ma már lehet olyat kapni amiben nincs, de főleg keszíteni is nagyon egyszerű tojás mentes krokettet, csak liszt hozzáadásával. Én sem eszem semmi állatit, ezért tudom. Kerdező, nem tudom, hogy bolti, fagyasztott-e a krokett, vagy te készíted, ha az utóbbi, neten van is tojasmentes recept, de úgyis látni fogod, mikor adod hozza a lisztet, hogy mikor van jó, ,,gumis" állaga.
2020. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, most olvastam, hogy te keszíted, ok. ;)
2020. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszi az ötleteket!
2020. jan. 4. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Grillzöldség?
2020. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Lencsepörkölt. Kedvenc vega kajám (paradicsomba töltve... nyammi) és ez kb. ízre is olyan, amit elsőre nem szúr ki az ember, hogy nincs benne hús. (legalábbis bárhányszor feltálaltam, még a húsmániás párom sem hitte el, hogy legalább egy kis szalonna sincs benne az íze kedvéért)
2020. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!