Ételek, italok - Gyakori kérdések
Az alábbi videóban,milyen kekszet használnak???Vagy ennek nincs jelentősége???Nem sok az a 70 dkg cukor??
www.youtube.com/watch?v=FHKAXjPo8Ms
Sütés, főzés
Sütés, főzés
1
Hogyha felforralom az energiaitalt és azt öntöm rá az instant tésztára víz gyanánt, akkor az milyen lesz? Ki csinált már ilyet?
Sütés, főzés
Sütés, főzés
8
Párom megkért hogy vágjak neki valami nemespenészes szalámit vagy mi az istent. Rá vágtam hogy nem.
Csak én nem bírom elviselni? semmi féle penészt még ha nemes is...
Élelmiszerek
Élelmiszerek
38
Hol lehet Bp.-en különlegesebb aromákat venni süteményekhez? pl. dió-, eper- aroma stb. Az üzletekben csak az alapok vannak.
Élelmiszerboltok
Élelmiszerboltok
6
Szerintetek ehhez a párlathoz adhattak még külön cukrot, hogy jó legyen a végeredmény, vagy alapból a zöldség is jó hozzá?
Bor, sör, röviditalok
Bor, sör, röviditalok
2
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!