Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Meddig tartható bontatlanul...

Meddig tartható bontatlanul egy csomag őrölt kávé?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve kaptunk egy csomag őrölt kávét. Azóta nem lett felbontva (nem is kávézunk itthon). Mennyit veszít a minőségéből ennyi idő alatt?
2020. nov. 18. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csomagoláson mi van szavatossági időnek megjelölve?
2020. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rajta van a csomagoláson! Honnét tudhatnánk mi itt?
2020. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 hónapja járt le. Tisztában vagyok vele hogy rajta van, de vannak olyan termékek amik lejárat után is hosszú ideig jók. A kávét viszont nem ismerem
2020. nov. 18. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy romlott lenne, inkább az aroma, az íze változik.

Főzz belőle egy adagot, és óvatosan kóstold meg. Rögtön érezni fogod, ha már "nem az igazi".

2020. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én idén nyáron találtam egy csomag vákumcsomagolt őrölt Pellini kávét, ami 2012-ben lejárt... megittuk, és teljesen jó volt. Nagyon is finom kávé volt.
2020. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt felbontva, szerintem semmi baja. Ahogy írták előttem, legfeljebb az aromája lesz gyengébb. De bontatlanul még tán az se... hisz vákuumos. amúgy nincs benne romlandó dolog...


Ha mégsem ízlik annyira, még mindig nem kell kidobnod. Csinálsz belőle tiramisuhoz kávét - ott nem annyira fontos, hogy frissen pörköltből készüljön... Vagy kávékrémet, egyéb kávés édességeket.

2020. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!