Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A marha alaplé boltban kapható...

A marha alaplé boltban kapható, vagy nekem kell (ene) elkészítenem?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 10:53
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
húsleves kocka formájában használják a legpraktikusabban.
2019. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2019. márc. 15. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Is.
2019. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kapható marha alaplé koncentrátum is, egy kis lapos műanyag dobozban, kb. 100 gramm, de lehet venni nagyobb kiszerelésben is. Még mindig jobb, mint a kocka, mert ez nem tartalmaz adalékanyagokat. Van Knorr, stb. márkájú. Hűtőpultban keresd.
2019. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Az lemaradt, hogy mivel koncentrátum, nem kell belőle sok, kibontáskor olyan, mint a kocsonya. Amihez kell az alaplé, a kaja főzésekor figyelj arra, hogy sós. A dobozára rá van írva, mennyi kell belőle. Ami nem fogy el, lefagyaszthatod. Nem vészes az ára, kb. 300-350 forint. Kiadós. Nem kell bajlódnod külön alaplé készítésével. Bár nem írtad, mihez kell.

Tűzoltásként a kocka is megfelel egyébként, de ez sokkal finomabb. Próbáltam már mindkettőt. Főzöcskézzen alaplevet az, akinek sok ideje van, főleg marhát. Ezekben (kocka, koncentrátum) a zöldségek is benne vannak, azzal sem kell bajlódni.

2019. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!!!

Marhalábszárat vettem, és (most) nem akarom hosszasan kevergetve pörköltnek készíteni, találtam olyan receptet, ami alapján sütőben is meg lehet sütni szeletenként - ahhoz kellene az alaplé is...(vörösboros lábszárpecsenye - a neten találtam, ott megnézheted, ha érdekel)

2019. márc. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!