Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy lehet jól kimérni,...

Hogy lehet jól kimérni, mennyi (nyers) tésztát kell megfőzni egy személyre?

Figyelt kérdés

Sosem találom el az adagokat. És sajnos minden fajta tésztából máshogy kellene kimérni...

Esetleg grammra?


2010. jún. 27. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél kg tészta sok 4 embernek (legalábbis nálunk)
2010. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiea egyénfüggő. Meg étvágyfüggő:) Jénais tésztát szoktam főzni, valamikor 3nap után kiborítom, de legutóbb ebédre főztem, estére elfogyott...2személyre:D
2010. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Amúgy én mindenben olyan "érzésre főzős" vagyok, és azt mondják, nem is rosszul, de ezzel sosem boldogulok. :o)


Ahogy átgondoltam, talán nem is fogok. Nálunk (egyelőre) két gyerek és két felnőtt van, és sajnos mindenki olyan, hogy néha csak "nyammog" az ebéden, máskor meg óriás mennyiségeket bírnak megenni... Valószínűleg itt van a kutya elásva, de azért azt a 10 dkg-ot (:o) hozzávetőlegesen jó volt megtudni!

2010. jún. 28. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!