Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen probléma adódna abból,...

Milyen probléma adódna abból, ha a paradicsomos káposztát nem paradicsomléből, hanem friss (felkockázott) paradicsomból készíteném?

Figyelt kérdés
Ha nem muszáj, nem passzírozom ki, ha úgy is jó lesz.
2015. szept. 21. 19:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a 2 utóbbi hozzászólónak is!! A forrás után 15 perc, az azt jelenti, hogy 15 percig kell forralni? És mikor kell lefedni az üvegeket, és milyen módon (celofánnal, v. tekerős fedővel (esetleg mindkettővel)?
2015. szept. 23. 10:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Csak a lefedésre tudok válaszolni. Csavaros üvegbe szoktam tenni, de előtte lefedem egy méretre vágott, megnedvesített celofánnal, és úgy teszem rá a fém tetőt.

Ha valaki nem szeretne az ételében tartósítószert, ámde biztosra akar menni, az tehet a celofán és a tető közé ez kevés szalicilt, vagy Na-benzoicumot.


A kuktás módszer nekem is új, jövőre kipróbálom.

2015. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi!!Nekemis van kuktám, de az kis alapfelületű, viszont van egy 13 literes rozsdamentes (üvegtetős) fazekam (nemrég vettem), én inkább abban "főzném" - ha abban is hasonló lesz az eredmény, mint a kuktában. Egyszerre nincs sok paradicsomom, mert folyamatosan érik, de hetente tud(né)k eltenni néhány üveggel (amennyi a kuktámba nem fér bele, csak a nagyfazékba).
2015. szept. 23. 17:22
 14/15 mustafa33 ***** válasza:
A legegyszerűbb paradicsomos káposzta recept: vegyél egy doboz jó bonbont és csengess be a facér szomszédaszonyhoz.
2015. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A kajára megoldás lenne, de egyébként kissé "túlkoros" a hölgy. Meg aztán megmaradna a paradicsomom. De amúgy jó ötlet, köszi!!
2015. szept. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!