Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A töltött káposztában a...

A töltött káposztában a füstölt hús helyet lehet füstölt szalonnát tenni?

Figyelt kérdés
Láttam, itthon, hogy anyu apróra vágott füstölt húst, (nyúja, sonka) aprít a darált hús közé, azon gondolkoztam, hogy lehet e füstölt szalonnával is e megcsinálni.

2015. júl. 18. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Itt számomra érthetetlen módon azt szokták írni egyesek, hogy úgy csinálod, ahogyan akarod, s ez a felpontozandó válasz. Így ezen emberek kedvéért: Azt csinálsz, amit akarsz.


No most neked: Nem. Teljesen más lesz. Nem mondom, hogy rossz és ehetetlen, de nem helyettesíti a füstölt húst. Végülis kipróbálhatod, ám ne tegyél bele sokat.

2015. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék sokat, meg csak kíváncsiságból érdekelne, úgy miben lenne másabb.
2015. júl. 18. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem úgy túl zsíros lenne szerintem.
2015. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tervezem, hogy felényit teszem bele, mint a füstölt húsnak szokás. Anyu 1 kg húshoz olyan 30 dkg füstöltet aprít.
2015. júl. 18. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Én raktam már bele, nem sokat, nagyon finom lett.
2015. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
A töltelékbe biztos nem tenném bele, de ízének szeletben a káposzta közé beleraknám .
2015. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
A toltelekbe nem kell semmi extrat rakni, a fustolt iz az egesz kajaba kell, nem csak a gombocba. Eppen ezert a toltottkaposztaba szoktak fustolt valamit rakni, ami lehet fustolthus, fustolt szalonna, de akar fustolt kolbasz is.
2015. júl. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zolidobos ***** válasza:
68%
A füstölt szalonna bőre is jó megoldás, mi mindig eltesszük.(csak csendben jegyzem meg, hogy a káposztákban, legyen az töltött, toros, vagy székely, én nem szeretem a füstölt ízt, nekem "elnehezíti"az amúgy sem "lájtos" ételt, de tudjuk, ízlések, és pofonok...)
2015. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi attól függetlenül hogy épp teszünk-e bele füstölt húst vagy sem (merthogy nálunk ez kedv illetve bolti árukészlet kérdés :) ) füstölt szalonnát mindig beledarálunk a töltelékbe. Nálunk eleve úgy indít a töltött káposzta hogy 2kg hús, ehez simán bedarálunk jó 20dkg füstöltszalonnát. A bőre pedig megy a lábosba a káposzta közé.
2015. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!