Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A vadast lehet darálthússal...

A vadast lehet darálthússal csinálni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Hogyan főzöd meg? Ugyanis a megfőtt húst teszed abba a mártásba, aminek az alapja a húsnak a leve a zöldségekkel stb.
2009. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én pörköltnek rakom fel a húst, és így tovább , csak most darálthúsom van, és azt akartam kérd. hogy valaki csinálta e már úgy...
2009. aug. 6. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Csinàlj belöle husos palacsintàt! Vagy keverj a pörihez babot, valami zöldséget pl.borsot és azt töltsd bele, kukorica liszttel kevert palacsintàba! Tejföl rà és mehet a pociba! :)
2009. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Chilis babot! :)
2009. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még életemben sehol nem hallottam, hogy pörköltnek főzik meg a vadast, bármelyik lépésben is.

A húst és fehér-sárgarépát babérlevéllel és hagymával megfőzik, mint egy húslevest. Aztán a levest és zöldségeket összeturmixolják, bele tejfölt, kis mustárt, kis ecetet és szervusz. Ráönteni a húsra.Hol kell itt pörköltözni? :-O :-)

2009. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálunk elég nagy a család, és én tőlük tanultam, odateszem a húst a hagymára, megpirul, aztán bele a reszelt zöldségek, őrölét babér, végén tejfől meg mustár összekeverve,köszi az ötleteket, de már párom elment bolba és hozza a hozzávalókat, majd megírom milyen lett, de szivesen megnézem a ti ötleteiteket:)) most ezt kívánom ,27 hetes vagyok:)
2009. aug. 6. 09:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, első vagyok. Nálunk így készül:a húst sok-sok zöldséggel (sárgarépa, gyökér) felteszem főni, a vízbe teszel babérlevelet és sót. Ha a hús megpuhult, a zöldségeket összeturmixolom. Egy edénybe 2 ek cukrot pirítok, ha már folyós, mehet rá az összeturmixolt zöldség. Felöntöm a hús levével (nem minddel), teszek bele jó sok mustárt, tejfölt és kb 10 szem borókabogyót.

Ha kész a mártás, felszeletelem a húst, beleteszem, összefőzöm és kész is. Én zsemlegombóccal, a férjem krumpligombóccal szereti.

2009. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Kedves válaszólók! A kérdés nem arra vonatkozott, hogy mit csináljon darált húsból!!!!!
2009. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Én sem darálthúsból szoktam csinálni.De szerintem,ha együtt főzöd a zöldségekkel,babérlevéllel,mintha szeletből készítenéd,ugyanolyan jó lesz.Csináld nyugodtan.
2009. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2009. aug. 6. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!