Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Krumplipürét milyen ételekhez...

Krumplipürét milyen ételekhez társíthatom?

Figyelt kérdés
Nyaralásra kaptam rengeteg krumplipüré port , mit ajánlanátok feltétnek , ami nem drága, meg gyors 8 emberre főzök lakókocsiban +50 fokban :)
2011. júl. 15. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj krumplipüré por...ez már nem jó kezdet,nem szeretem a mű dolgokat,de hogy válaszoljak: Mindenféle sült hús,reszelt sajt,zöldségek
2011. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát bizony én is kidobnám. Ez van.
2011. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hiába mű én imádom a porból készült krumplipürét. Ki nem dobd. A sülthúsokon, fasirton kivül akár virslit is süthetsz hozzá.
2011. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó! Köszönöm a a virslis ötletet,

Egyből gyarapodtam ,sült virsli, lecsós virsli, meg talán a sült hagymás máj , komolyabbakat a melegben nem merek be vállalni.

2011. júl. 15. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
a poros krumplit én se preferálom,de lényegesen gyorsabb mint rendes krumpliból és viszonylag ehető is.rántott husi hozzá a legjobb! :)
2011. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen sült, rántott szelethez jó. Még a rántott párizsihoz vagy krinolinhoz, halhoz, sőt sajthoz is megy. Bár én az igazit preferálom. :)
2011. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Naná, hogy ne dobd ki, jó az :)

Rántotthusi nyaraláskor kicsit macerás lenne, bár valóban finom.


A hagymás máj is jó ötlet, egy kis hagymás-sültmájas olajat belekeverhetsz a krumpliba is hm... :)

Sültvirsli is jó.

Még rántotta mellé se rossz.


Hogy ne legyen unalmas, néha variáhatod a pürét, pl. fűszerekkel, belekevert apróra vágott főtt tojással-sonkával.


Nyaralóhelyeknél biztosan találsz sülthalat, az is finom krumplipürével.

2011. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek új erőre kaptam ment a zöld :)
2011. júl. 15. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

rántott hús, párizsi, fasírt, stefánia vagdalt, rántott patiszon, cukkini, karfiol,hal, máj, gomba, sült husok, sült kolbász, virsli, szalonna, tükörtojás, rántott hagymakarikák tartárral, sült zöldségek, befőttel, kompóttal, különféle savanyúságok

hagyma, vaj, fűszerek jó ötlet mert érdekes ízek jöhetnek ki

2011. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!