Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szombatra krumplipürét szeretn...

Szombatra krumplipürét szeretnék csinálni. Azonban nem lesz időm szombat de. Elkészíteni csak pénteken. Ha egy nappal előtte csinálom akkor szombatra már száraz lesz vagy ugyanolyan ízű, mintha aznap csináltam volna?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Megcsinálod és szombaton adsz hozzá tejfölet vagy vajat és szombatoon mikróba bedobod, és jó lesz.
2011. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

ehető lesz, de nem ugyanolyan, mint,ha fissen csinálnád.

a krumpli sajnos ilyen...

én van mikor egy nap kétszer csinálok, mert a gyerekeknek

megcsinálom reggel, elviszem nekik, őket nem zavarja, ha egy kicsit merev, mikrózzák és kész.

a férjem délben pedig nem hajlandó melegített krumplit enni, így újat csinálok.:))

2011. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor megfőzöm a krumplit péntek este és szombaton töröm össze meg adok hozzá vajat, tejfölt. Remélem fini lesz.
2011. febr. 24. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a krumplit melegen kell összetörni..szerintem..Hidegen tuti, hogy nem lesz olyan, nem is hallottam még, hogy másnap törjék össze. Én csináltam nem egyszer ilyent, és másnap vagy harmadnak egy kis margarinnal, vagy tejföllel vagy vajjal kikevertem.Persze azelőtt a mikróba bedobtam, vagy azután. És nekem olyan volt az ize.
2011. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld készre, másnap amikor felmelefítetted jó forróra tagyél hozzá tejfölt még vagy margarint és keverd jól át.
2011. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénteken megpucolod a krumplit, és összevágva a vízben hagyod, szombaton megfőzöd, egy fél óra alatt kész vagy vele, és friss.
2011. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor csinálj inkább krumplipürét, amikor ráérsz frissen elkészíteni. Nálunk senki nem eszi meg a megdermedt krumplipürét, már aznap se ha kihűlt, akár hogy is melegítem. Esetleg ha pótlod a folyadékot, amit elveszít, ahogy az előttem lévők javasolták. Szerintem közel olyan rossz az íze, mint mikor a dermedt sült krumplit melegíted újra.
2011. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!