Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Száraz tésztából valami kaja?

Száraz tésztából valami kaja?

Figyelt kérdés

nagyon sok száraz tésztánk van itthon mit lehetne belőle csinálni amihez nem kell kifőzni csak nyersen bepakolni tepsibe.

ötletek érdekelnének hogy hogyan.


2011. szept. 20. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

keress rá a hamis túrós rétesre, az száraz fodroskockából van. még nem csináltam, viszont kóstoltam, isteni.

üdv.

2011. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HA kifőznéd, utána zsírozott, lisztezett tepsibe rakod (sóval, borssal) és sűrűre kavart palacsinta tésztával felöntöd és úgy teszed a sütőbe. Erre azt mondanám, hogy ki tudod kockázni, mint a túróslepényt. DE kifőzés nélkül nem tudom milyen lenne.
2011. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csirkés Ramen-t :)
2011. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

húúú köszi ezek is nagyon jók

és még van rengeteg rövid cső tésztánk lényegesen vastagabb ugye,valami húsos cuccot hogy csináljak vagy pakoljam meg zöldségfélével is de mitől főljön meg??

sima vizet öntsek alá??

2011. szept. 20. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább húslevessel, vagy hasonlóval önteném fel.
2011. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de áruld már el , miért nem akarod kifőzni:)))
2011. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak gondoltam gyorsabb belezuttyantok ezt aztán fel egy kis lével irány a sütő én meg csinálhatom a közben a dolgom.
2011. szept. 20. 20:18
 9/9 A kérdező kommentje:
és a legfontosabb utálok mosogatni de nagyon,minél kevesebb edénnyel szeretném lebonyolítani. :)
2011. szept. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!