Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Harsfa viragbol mezet szeretne...

Harsfa viragbol mezet szeretnek kesziteni. Valaki irna nekem receptet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
csinalj egy dobozt es szerezzel mehecskeket es ok megcsinaljak neked
2011. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Mézet csak a méhek tudnak csinálni,te nem. Legfejebb valamilyen cukorszirupot főzhetsz,benne hársfavirággal.
2011. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akacviragbol epp ma keszitettem es nagyon finom lett, persze nem eredeti, de nagyon jo ize van es az allaga is pont olyan mint az "eredetinek"; nem okoskodasra van szuksegem, ha valaki nem tudja a valaszt inkabb ne irjon semmit!!
2011. máj. 26. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Drágám, az k.rva messze áll a méztől, amit te csinálhattál akácvirágból... vagy talán neked is van garatmirigyed? Felszippantottad a nektárt, majd átalakítottad mézzé, és kiköpted a lépbe?

Ugye viccelsz???

Tényleg sajnálsz kilójáért ezer párszáz forintot, hogy IGAZI mézet vegyél? Ehelyett otthon kotyvasztasz? Hát gratulálok anyám. De hogy annak köze nem lesz az igazi mézhez HATÁSÁBAN, abban biztos lehetsz.

2011. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Amit te csinálsz, az NEM méz, legfeljebb virággal izesitett cukorszirup.

2. Ha akácból már gyártottál ilyesmit, akkor ugyanúgy tudsz hársból is, az akácvirágot kicseréled hársfavirágra, és meg van oldva a probléma.

3. Viszont nem sok értelmét látom, mert a hozzávaló cukor meg felhasznált energia miatt nem olcsóbb, mint ha rendes mézet vennél.

2011. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem ertem ha valakinek fogalma sincs semmirol, mi a p.csanak ir??? nyilvan nem a hatasa miatt keszitettem, -ha lenne egy kis eszed magadtol is rajottel volna- hanem mert a gyerekeim imadjak a mezes sutiket es sokat hasznalok tesztak keszitesere, amit megvenni igen draga lenne. Lehet hogy korlatozott a kapacitasod agyilag ezert nem ered fel esszel hogy mennyivel olcsobban jon ez igy ki.komolyan mondom sajnallak.....
2011. máj. 27. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem bazzeg, méhész vagyok!!! Ez a méz megcsúfolása, amit te csinálsz, egy ócska pacsmagolás. És gratulálok, hogy ilyen szarral eteted a gyerekeidet.
2011. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudod ha ugy allnek anyagilag szivesen megvennem a legjobb minosegu mezet is, de nem tehetem es a gyerekeim biztos nem ettol fognak lebetegedni.ami pedig teged illet, ha normalis ember lennel leirhattad volna a velemenyed civilizalt modon is, helyesbitek: inkabb a csaladodat sajnalom, mint teged....
2011. máj. 27. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el azt aki ilyet készít, bár nem igazán nevezném méznek, hiszen az elkészítési eljárásban még az alapanyag is csak részben egyezik :D
2011. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mézet csak a méhek tudnak csinálni!

Pont ez a méz lényege.

Úgyhogy te sehogy nem tudsz mézet csinálni. Amit csinálsz, az nem méz.

2011. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!