Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit lehet csinálni olaj...

Mit lehet csinálni olaj nélküli serpenyőben?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy olyan serpenyőt, amibe nem kell olaj, de nem igazán tudom, hogy ez hogy működik. Bármit meg lehet benne sütni, vagy vannak bizonyos kaják? Sült krumplit pl. csinálhatok benne?
2011. máj. 20. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést..milyen az a serpenyő amibe nem kell olaj? A teflonos? Ne haragudj ha úgy jön le hogy hülyének nézlek nem akarlak. Ha teflonos akkor is kell bele olaj csak elég 1 ek. Krumplit meg mindenképp bő olajban kell mert úgy sül át. Nem erre gondoltál? Bocsának ha nem értettelek.
2011. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármit megsüthetsz zsíradék nélkül, amit grillen is meg tudnál. Ez lényegében ugyanolyan. Sültkrumplit nem tudsz csinálni, értelem szerűen.


Sülthúst tudsz, mert enged magából olajokat. Zöldségeket is tudsz rajta grillezni.

2011. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pl. még a bundáskenyeret is zsiradék nélkül sütöm az ilyen serpenyőmben.

A férjem már nem is eszi meg máshogy.

2011. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mandragora válasza:
Palacsintát, rántottát mi is ilyen serpenyőben sütjük:D
2011. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tegnap 12:07-es: ha egy evökanál olajat teszel a serpenyöbe, akkor feleleges teflont használni - ilyen sok olajjal semmiben sem ég le a kaja. A teflonba nem szükséges semennyi, de ha valakinek az ize hiányzik, akkor egy sütöecsettel, vagy olajos papirszalvétával törölje át a serpenyö alját.
2011. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!