Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ezt a szószt milyen módon...

Ezt a szószt milyen módon kellene megenni? Csak ráteszem a főtt tésztára, és kész? Vagy valamit még kell beletenni, vagy valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés
[link]
aug. 9. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán megmelegíted, ráteszed és kész. Az jót tesz neki, ha sajtot reszelsz rá - sőt, ez szinte kötelező. Persze ha nincs otthon, akkor anélkül is jó.
aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Összetétel


Víz, marhahús 21%, paradicsompüré 18%, sárgarépa 4%, hagyma 4%, cukor, módosított kukoricakeményítő, só, olívaolaj, savanyúságot szabályozó anyag: tejsav, fokhagyma, fűszernövénykeverék (babérlevél, oregánó, rozmaring), fűszerkeverék (szegfűszeg, fekete bors)"


Mi kéne még bele?Úgy gondolom,hogy nyers húst ilyen üveges szószba nem tesznek.Szerintem ez készen van.Meg kell melegíteni aztán annyi.Mehet a tésztára.De bizonyára rá van írva a csomagolásra az elkészítés módja.

aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Melegítés közben azért kóstolgasd, nem tiltja semmi, hogy a magad ízlésére fűszerezd, ha neked valami hiányzik. De azon túl nem kell vele csinálni semmit. Én úgy szeretem, ha össze van keverve a tészta a szósszal, de teheted simán csak a tetejére is és majd a tányéron evés közben megoldod. A sajt a tetejére opcionális, de gondolom nem ez lesz életed legelső tésztája, szóval már tudnod kell, hogy te mennyi és milyen sajttal szereted.
aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még ettem ilyen üveges vackokat, akkor ráborítottam a kész tésztára és úgy melegítettem együtt még egy picit a kettőt, de ha csak megmikrózod külön a szószt, vagy simán melegítés nélkül ráborítod, akkor sem lesz semmi bajod. Ahogy kényelmes.
aug. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

A csomagoláson nincs semmi a fogyasztás módjáról. A magyar szöveg egy ráragasztott fehér cetlin van, alatta lehet, hogy más nyelven több infó lenne.

Nem szoktam ilyent enni, csak azért vettem, hogy legyen valami gyorsan ehető dolog, időhiány esetén.

aug. 10. 07:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogyan írod, nem kell vele csinálni semmit csak rátenni.
aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még utánfűszereznék, mint szoktam is, amikor nagyritkán ilyet veszek, mert ezekből a kész cuccokból kifelejtik a több fűszert. :)
aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz, majd meglátom.

(Főleg a németek bírják nagyon fűszer nélkül.)

aug. 10. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Jobban belegondolva; bazsalikomot,kakukkfüvet tennék még bele.

aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!