Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kiderült a párom cukros,...

Kiderült a párom cukros, gyógyszert kapott rà, miket főzzek főzhetek neki?

Figyelt kérdés

Totál tanácstalan vagyok. Nehezítő tènyező , hogy nem vagyunk jó anyagi helyzetben tehàt nagyon drága ételek nem jöhetnek szóba.

És inkább ami könnyen beszerezhető mert faluban èlünk.

Minden ötlet tanács jól jönne. Melóba is kérdéses mit vigyen eddig mindig szendvicset vitt ….



jan. 27. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Majdnem engem vitt el a mentő az édesítők meg a 30 deka ( kb 3 szendvicshez elég) diétás kenyér árát látva. És ez sem mindig van …..
jan. 28. 08:40
 22/68 anonim ***** válasza:
62%

FOGD MÁR FEL! VAGY a párod diétázik rendesen, VAGY pár év múlva roncs lesz, emellett csak pénzbe fog kerülni, keresni nem!

Még mindig az a megoldás, ha sokallod a megfelelö alapanyagok árát, hogy NEKI készítesz olyasmit, amire szüksege van, ti meg esziket a megszokott kajákat. Ez nem játék, ha nem tartja be a diétát, tönkremegy!

jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
69%
A cukor is egyre drágább és minden más is. De a legdrágább az lesz, amikor majd egyedül tarthatod el a családodat.
jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
51%
Azt csinálsz, amit akarsz, mindenki leszarja, ti viselitek a makacsságod, tehetetlenséged következményeit. Ide úgyis csak nyafogni jöttél. Ettől viszont nem lesz olcsóbb semmi a kedvedért.
jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:

22 FOGD MÁR FEL HOGY nem az,hogy sokallom , hanem nem telik rá. Te ennyire aljas, rosszindulatú ember vagy? És azt is elmondtam, nincs lehetőségünk külön főzni, így élünk egy háztartásban, így jövünk ki anyagilag ha ez egyben van.

Én nem vagyok ilyen aljas ember, örülök ha mindenkinek jól megy, csak fogja már fel ésszel a másik oldalt, azt, hogy nekünk meg nem tellik méregdrága alapanyagokra , mivel eddigis ki volt centizve a kajapénzünk.

jan. 28. 09:01
 26/68 A kérdező kommentje:
24 Ez nem makacssàg, te rosszindulatú gonosz ember. De jószándèkból nem lehet fizetni a boltban, akarhatom èn ha nem tellik rá.
jan. 28. 09:02
 27/68 A kérdező kommentje:
Itt csak lenèzést és aljasságot kapok, talán csak milkós cukorbeteg emberek vannak? Akik nem ismerik mi az, hogy nincs, nem telik rá vagy éppen X összeg a kosztpénz 6 főre egy hónapra ezt kell beosztani mert különben fényt eszünk fizuig?
jan. 28. 09:04
 28/68 anonim ***** válasza:
65%

Ismétlem mindenki leszarja, hogy mit csinálsz. Egyétek amit eddig, aztán lehet viselni a következményeit. A rendes diéta drága te ostoba nő, hiába hisztizel, akkor sem lesz olcsóbb. És szénhidrát anyagcsere zavarral, ha felfogod, ha nem, nem ehet meg mindent a továbbiakban korai halál nélkül. A pénztárcád mérete meg nem fog érdekelni egy krónikus betegséget. És az sem, hogy legyártottátok a sok gyereket, nem gondolván a jövőre.

És neked nem lehet valójában segíteni, mert csak a nyávogás van mindenre. És az nem rosszindulat, ha szembesítenek a mindenre kifogást kereső viselkedéseddel. Ettől nem leszel előrébb, hogy ezzel nem nézel szembe. Szívesen be küldenélek a lerohadt lábú cukorbetegek közé, hogy lásd mi vár a férjedre. Talán észhez térítene a szenvedés látványa, és végre nem nyavalyognál csak.

jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:

28 Gerintelen, ostoba nő ki mondta, hogy turkálj az életünkben! Nem, nincs sok gyerekünk. De nem vagyunk jómódúak, én leírtam mert ez az igazsàg. Nem nyàvogàs de én meg beküldenèlek fix összeggel 6 főre vàsárolni egy hónapra, akkor megtudnád ne papolj arról amiről fogalmad sincs.

Nekem is kellemetlen, hogy nem vásárolhatok mértéktelen , az árakat nem nézve csak ami tetszik. De ez van, ez a magyar valóság nem csak az elit.

Engem meglepett ez a tömény rosszindulat a sok milliomostól, pedig én egy rossz szót nem szóltam, te és a hasonlók kezdtetek belèm marni.

jan. 28. 09:34
 30/68 anonim ***** válasza:
60%
Semmi gond. Jövőre jöhet a temetés. Kezdj rá spórolni már most. Akkor menjen minden keresőképes dolgozni, ne csak a férjed. Hanem Te is.
jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!