Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egészségtelen a zacskósleves?...

Egészségtelen a zacskósleves? És miért?

Figyelt kérdés
Jó nyilván,nincs benne túl sok tápérték.(valószínű semmi)de attól még nem biztos,hogy káros.Vagy az ?
2013. szept. 20. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze!

Lehet kifogásokat keresni (=és találni is), lehet kötözködni is!

És lehet esetleg még előző este megpucolni a másnapra való zöldséget és zacsiban a normál hűtőben másnapig már jól elvan!

Mert előző este mosogatás után melléültem, kb. 10-15 perc alatt megpucoltam, feldaraboltam azt a pár szál zöldséget, a karalábot, karfiolt, ami a másnapi vacsi-főzéshez kellett. Gondolom ezzel itt nem mondtam újat, csak jobban esik kötözködni!

2013. szept. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a 15 perc csak a zöldség pucolás. Akár mikor meg lehet csinálni, igazad van. De ha valakinek 15 perce van összesen főzéssel együtt az ebédre, akkor egy tonna karaláb is lehet megpucolva, abból nem lesz leves annyi idő alatt. Lehet erősködni, magyarázkodni, ez rád is pont ugyanolyan igaz. Nekem is előfordul nem is ritkán, hogy arra számítok, hogy lesz 2-3 órám főzőcskézni otthon. Aztán valami közbejön és mondjuk épp annyira esek haza, hogy megkenjek egy szendvicset, aztán már mehetek is a dolgomra. És mikor több ilyen napom is egymásba csúszik, akkor az a megpucold zöldség a végére lábat eresztene és önként mászna ki a zacskóval együtt a hűtőmből. Lehet ellenkezni, de igen, sajnos vannak ilyen elfoglalt emberek, és van, akiknek néha a sok szendvics, péksüti után még egy zacskós leves is megváltás. Akár egészséges, akár nem.
2013. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Koszonom utolso. Utolso elotti,en nem kotekedni akartam, de nagyon keves pihenom van,mint irtam es ha van par percem,akkor hamarabb jut eszembe elovenni egy magazint,konyvet,felrakni egy pakolast mint zoldseget pucolni,vagy piacra menni,meg ha ugy egeszsegesebb is lenne.
2013. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!