Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek nagyon egészségtel...

Szerintetek nagyon egészségtelen, ha csak ilyeneket eszek?

Figyelt kérdés
Reggelire:kakaós csiga,csoki,chips,cukorkák igaz ezekhez vizet iszok,mert ezeknek a szomját csak a víz oltja. Ebéd: sült krumpli,valami tészta vagy zacskós leves, délután nasi: puszedli,pehely cukorka , vacsira: kenyér sajtrémmel vagy chips pár tábla csoki. Egyáltalán nem hízok ezektől,pedig nem sportolok. 18 vagyok 160 cm és 54 kg. Gyümölcsöt ritkán eszek,húst egyáltalán nem már 3 hónapja. Milyen következményei lehetnek hosszútávon ennek az étrendnek?
2013. jún. 13. 22:46
 1/10 anonim válasza:
100%
Igen,ez NAGYON egészségtelen. Attól mert nem hízol tőlük,ugyanúgy lehetnek/lesznek később érrendszeri gondjaid és a "szokásosak". (Nézz utána egészségtelen táplálkozás címszó alatt). Ezek üres és felesleges kalóriák,semmi tápanyag bennük. Én 170 cm-hez vagyok 56 kg,sokat sportolok,kezdd el te is szerintem. Nem bántásból írtam ezeket,félre ne értsd.:)
2013. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig fontos lenne a gyümölcs és a hús is. Hiány betegségeid lesznek. Amit eszel az nem csak egészségtelen, hanem egyoldalú is.
2013. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elnézve a listát, gondolom fehérje- és vitaminhiány várható, valószínűleg az ásványi anyagokból sem viszed be mindet a megfelelő mértékben, mondjuk nem tudom, miket szedsz.

Eszméletlen a táplálkozásod, csupa olyat eszel, amit én nem...

Nagyon hosszútávon pedig valószínűleg híznál ettől, s különféle betegségeid lennének. Fiatal szervezet sokat kibír s nem mindenki hízik könnyen fiatalon, csak később.

2013. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2: A gyümölcs és a hús hiányát nem érzem problémának, de zöldséget azért kéne enni, nyersen is.
2013. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 acelsziv ***** válasza:
adok neked kb 15 évet... aztán annyi...
2013. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vasat szedek,mivel nem bírom meg enni a húst mióta láttam a Földlakók című filmet...nem tehetek róla,és nem játszom az agyam.
2013. jún. 13. 22:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Ajjjaj nem hittem volna,hogy ennyire rossz a helyzet....
2013. jún. 13. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy candidás leszel. Ha lány vagy, ez elég nagy probléma lehet.
2013. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Ettől az étrendtől nemcsak a fogaid fognak elromlani, hanem jó eséllyel pályázhatsz egy cukorbetegségre és/vagy valami szív- és érrendszeri betegségre. Nem azt mondom, hogy soha ne egyél semmi cukrosat, de a cukor mennyiségét radikálisan le kellene csökkenteni, és megnövelni a zöldségek, gyümölcsök, hüvelyesek, olajos magvak mennyiségét, ha már húst nem eszel. Tésztából is jobb lenne a (teljes kiőrlésű) tönkölybúzalisztes vagy durumlisztes, de nem is ez a legfőbb gond, hanem a cukorkák, csoki, chips és egyéb hulladék kaják.
2013. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
cukorbetegség és vérszegénység! ezt ne folytasd így mert rossz vége lesz... ha húst nem is eszel próbálj meg több gyümölcsöt,zöldséget enni!
2013. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!