Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a véleményetek a Stühmer...

Mi a véleményetek a Stühmer édességekről?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Az ét csokit kostoltam . nekem nem ízlett ,és drága is . pedig én szeretem az ét csokit : A boci ét csoki nekem finomabb is ,és olcsobb.
2013. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jók, de tényleg drágák. Azért ha a Lindt és a Stühmer között kellene választanom, akkor a Lindt lenne a befutó, de a Milkánál fényévekkel jobb.
2013. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A karácsonyi szaloncukruk maga volt a mámor, imádtam! Éétcsokijukat annyira nem szeretem, de azt sem mondanám, hogy ehetetlen. Szerintem jó termékeik vannak, de lehetne jobb is. Igen elég drágák, és annyival nem jobbak mint amennyivel drágábbak, ugyan akkor inkább veszek egyszer-egyszer egy egy Stühmer édességet mint gyakran valami olcsóbb fajtát.
2013. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felső középkategóriás. Finom. Túlértékelt.
2013. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A Stühmer Szilvás Betyár az általm kóstoltak közül messzemenően vezeti a toplistát!!!


A nem töltött táblás csokikból egyik sem ízlett. Alapból túl keményre készítik őket és bevallom, nekem a belga csoki(merthogy ez az alapanyaguk) - bár eléggé közkedvelt- egyáltalán nem jön be. Sem a Stühmernél, se egyébként.


Még több vélemény a Stühmer csokikról:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!