Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le az édességek...

Hogyan szokjak le az édességekről, egészségtelen dolgokról?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és imádom az édességeket, csipszeket, csokikat. Amint meglátom már kívánom és nem tudok nemet mondani.
2012. ápr. 23. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne leszokni? :O
2012. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem kel leszokni mértéket kel tartani
2012. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban, hogy egészségtelen sokat enni belőlük.

Egészséges dolgokat is nagyon jól el lehet majszolgatni. Csak valóban a tudatosítás a leg fontosabb.

Nagyon jól el lehet rágcsálni egy répát is, ha közben arra gondolsz, hogy ettől nem hízol, ez nem egészségtelen...Ráadásul csak az első néhány alkalommal kell erősítened magadban ezeket a gondolatokat. Utána már az ilyeneket fogod kívánni mikor rágcsálhatnékod van.

Kölesgolyó, müzli tejben, mézzel édesítve, répa, puffasztott dolgok, teljes kiörlésű kekszek, szerintem a sajtostallér is jobb mint a chips és a csoki...

Persze nem azt mondom, hogy soha ne egyél ilyeneket, de ha legalább minden második vagy harmadik alkalommal eszel csak egészségtelen dolgokat, már az is nagyon jó eredmény.

2012. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát azért akarok leszokni, kevesebbet enni mert egészségesen akarok élni. és tényleg rengeteg édességet eszem. Köszönöm utolsó megfogadom a tanácsaidat :D
2012. ápr. 23. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
A króm, mint étrendkiegészítő csillapítja az édesség utáni vágyat. Bár nem tudom, hogy ennyi idősen szedhető e...
2012. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű!

Ha eddig naponta többször ettél csokit, hasonlót. Akkor most csak annyit vásárolj, hogy naponta 1x tudj belőle enni. Ne legyen belőle otthon több!

Majd másnap ismét vásárolsz 1 evésre valót!

Helyette spájzolj be a zöldség-gyümölcs kínálatból. Én pl. imádom a nyers karalábot. Azzal már el tudok legelni naponta többször is.

2012. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TomiKing28 válasza:
Szájzár:D
2012. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem egyél sok gyümölcsöt ami édes, és a chips helyett egyél egészséges nasikat de mértékkel!
2012. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az is jó megoldás, ha étcsoki, meg milka helyett, inkább gyüölcsös müzli szeletet eszel.Én legalább is nagyon szeretem
2015. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!