Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le magam az...

Hogyan szoktassam le magam az édességekről?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nem tudok leállni az édességekről, rágcsálnivalókról.Nem vagyok kövér, még csak duci sem, sőt 178 cm és 54 kilo. Nem emiatt kérdezem, hanem azért, mert egyszerűen az összes pénzem rámegy.Én már próbáltam mindent, de nem tudom megállni.Mindig bekell mennem a boltba valamiért.Gumicukor, chips, ropi, mogyoró, süti, tök mindegy csak ehessek valamit.Egy ideig azt csináltam, hogy csak szotyit vettem, mert az olcsóbb és tovább tart, amig elbibelődök a magokkal, de azt is nagyon hamar befaltam. Már annyira elegem van, főleg, hogy hétvégente mindig leviszem a szemetemet, és látom a kukszacskóban a temérdeknyi cukros/chipses zacskot.A szüleim nem tudnak róla, szerintem sokkot kapnának, ha rájönnének, mennyi pénzt elpazaroltam már édességekre..

Mit csináljak??Mire gondoljak amikor a bolt előtt állok? Segitsetek!! 17/L


2011. okt. 25. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: önuralom. Nem mész boltközelbe, akkor nem veszel semmit.
2011. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megy, mert 2 szupermarket előtt is elmegyek minden nap..
2011. okt. 25. 18:29
 3/19 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, 160 cm és 36 kg vagyok, persze csak most leszek 15, mindenki kérdi, hogy fógyózom e, de én mondom, hogy nem, mindig eszek valamit, egész nap....
2011. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az is jó, ha kisebb céljaid vannak először. Mondjuk ne azonnal akarj leszokni, hanem csak minden másnaponta engedd meg magadnak. Később csak 3 naponta, majd egyre több idő teljen el nélküle.
2011. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy doki azt ajánlotta, hogy egyek C- vitamint, mert az édességéhség c-vitamin hiány. (2*500 mg)Nekem segített, megtudtam állni, hogy ne egyek annyi édességet. Próbáld ki, hátha neked is segít.
2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A c-vitaminosat kipróbálom.:)azért várok még tanácsokat.
2011. okt. 25. 18:40
 7/19 anonim ***** válasza:

Én is boltok mellett lakom. de mivel a konyhapénzt nem költhetem hülyeségre, megállom. Azt a pénzt, amit a szüleid elszórni adnak neked (legalábbis közvetve), ne vidd magaddal, pénz nélkül nyilván nem vásárolsz. és talán hasznosabb dolgot is vehetsz az összegyűlt pénzből.

Ha magadat látnád el, hamar megtanulnád, hogy ilyenekre nem lehet költeni, legalábbis nem annyit.

2011. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De ne c vitamint szedj, vegyél gyümölcsöt, ha nincs otthon! narancs, alma. azt is lehet majszolgatni és jobb is.
2011. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Legyél vegetáriánus.
2011. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

egyszer ezt olvastam: (és nekem a fogyókúránál bejött)

tömény vaníliát kell szagolni.Nem vicc,elveszi az édesség utáni vágyat, mert eltelsz vele.Tehát: legyen mindig a kezed ügyében vaníliarúd.Lehet kapni olyan kémcső formájú üvegben a multiknál.

2011. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!