Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi ez a fekete majonéz őrület?

Mi ez a fekete majonéz őrület?

Figyelt kérdés

Hallottam róla, de igazából nem igazán foglalkoztam vele.

Barátnőm megkért hogy vegyek neki, lehet kapni Ldli-ben és mindenhol.

Bejártam az egész várost, voltam minden üzletbe amit megláttam mindenhol megkérdeztem, és mindenhol úgy néztek rám, mintha kínai nyelven beszéltem volna.

Voltam az, Aldiban, Sparban, Lidliben, Tescoban, Metróban, de sehol nincsen, vagy elfogyott vagy nem is volt.

Tényleg ennyire hatalmas nagy ízvilága lenne, nem hinném.



#fekete majonéz
tegnapelőtt 20:17
1 2
 11/15 Cuki manó 2 válasza:
69%
Például a kiflinél is van, de az ugye csak Budapesten szállít
tegnapelőtt 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Hál'istennek most hallok róla először... Böeee...egye aki kitalálta a fehér negróval együtt...
tegnap 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Jó kérdés ezeknél, hogy mivel színezik.


Azt írja természetes színezék, ami jó esetben pl tintahal tinta, amit tésztába is tesznek, abban is jól néz ki.


Ha viszont aktív szén, amivel a charcoal latte is készül, az annyira nem jó. A szén be tud zavarni a szedett gyógyszerekbe is be tud kavarni. (Túladagolás kezelésére is ezt adják, de a szén nem tesz különbséget a felírt gyógyszer és a méreganyag közt)

tegnap 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Olyan lesz mint a vip illatosító. :D
tegnap 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Metionin ***** válasza:
76%
#13. Ez így van, én emiatt tartózkodom a fekete kajáktól, mert általában aktív szén van benne. Ha tudom, hogy nem az van benne, akkor megkóstolom de a tintahal pl. érzik a kaján, a fekete tésztán is, amit próbáltam meg ezen a majonézen is.
tegnap 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!