Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valószínűleg rosszat ettem,...

Valószínűleg rosszat ettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A majomézes krumpli kicsikét savanyúnak tűnt, de nem volt annyira nagyon érezhető, csak enyhén. Nem is gyanakodtam semmire, azt hittem csak az alma miatt van ez a furább íz. Aztán most utólag láttam csak, hogy a barátnőm lejárt majomézből csinálta...


Nem tudom hogy ez szerintetek okozhat gondot? Memnem kell egy eseményre hostesskedni lassan.


(N)



okt. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajod lesz, hazajössz. De ennek kicsi az esélye. Mikor járt le? Mindenesetre a lejárt nem savanyú.
okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje járt le? Tubusos vagy üveges? Utóbbi esetén mikor lett kibontva?

Van panaszod?

okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Három hónapja járt le. Tubusos, az a nagyobbik verzió. Hát azt sajnos nem tudom mikor lett kibontva, de nem volt hűtőben tárolva csak polcon.


Egyelőre csak annyi panaszom van, hogy kicsikét fáj a pocakom.

okt. 8. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos akadtak gondok...
okt. 9. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást, ha még vannak panaszaid! Direkt használt lejártat (van, akit ez nem érdekel, mert kb. bármit gond nélkül megemészt), vagy véletlenül? Megemlítetted neki? Egyébként felbontás után hűtőben kell tárolni, szóval, ha nem is lett volna lejárt, szimplán ez is okozhatott volna gondot.
okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike! Hát szerintem véletlenül, néha elég szétszórt tud lenni. Ő is kényes a lejárt dolgokra, úgyhogy csak szimplán figyelmetlen volt. Mondtam neki persze, elnézést kért.
okt. 9. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!