Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez mit akar jelenten?

Ez mit akar jelenten?

Figyelt kérdés

Az alábbi majonéz összetevőinél olvasható:

[link]

"*A finomított napraforgó-étolaj és a tojássárgalé származása EU és nem EU"


Most,akkor az Euból származik az olaj és a tojássárgalé vagy nem?Mert ez így ahogyan írva van zagyvaság.



#zagyvaság,majonéz,Eu de nem Eu
aug. 15. 11:13
 1/7 A kérdező kommentje:

*


Jelenteni...

aug. 15. 11:15
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Van benne EU-s napraforgóból származó étolaj, meg ukrán is (legalábbis valószínűleg ukrán). Nem keverik a kettőt, hogy ebből is egy kicsi, abból is egy kicsi, de ahol gyártják, ott használnak ilyet is, olyat is, hisz nekik sem csak egy beszállítójuk van.


Ugyanez a tojással.

aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Pr duma, hogy ne lehessen perelni miatta. Az van benne, amit épp olcsón kapnak, és a cimkén ott van minden lehetséges eset.
aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fele Európa fele kintről vagy ahonnan sikerül importálni,

Óvatosságból rajta hagyták.

aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Elkepzeltem jogasz Gizit es PR Monikat az irodaban, amikor azon agyaltak, hogy legyen rairva jol a cimkere... hat erre futotta nekik. 😆😆
aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
5, ezt már réges rég kitalálta valaki, már csak mint sablont csapják rá.
aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
6 Hát én ilyet még nem láttam, pedig szoktam olvasgatni étkezéskor az élelmiszer feliratokat... a tippem, h a kovidos sz.pásban találhatták ezt ki, amikor a beszállítói lánc problémák miatt megdrágultak az alapanyagok. Azt én is tapasztaltam, h az utóbbi években néhány majonéz alapanyagváltozáson esett át, van hogy egész rossz lett az ízük az alapanyagváltásnak köszönhetően.
aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!