Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért ennyire drága a sajt?

Miért ennyire drága a sajt?

Figyelt kérdés
jún. 5. 21:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
13%
Amiért minden más: mert kisvállalkozások alig maradtak, így a multik úgy kartelleznek, ahogy akarnak.
jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
66%
7: Senkit nem mondott pontosan ilyet, de ne zavartasd magadat. :D :D
jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
18%
Ha szereted a Gouda és Edam sajtot, akkor ajánlom a Lidilót.
jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
20%
Azt nem értem, hogy a 8-as válaszoló miért lett lepontozva. Nagyon igaza van, értelmes választ adott, és jó fejnek tűnik!!! Ja, hogy én voltam a 8-as válaszoló ? Akkor már értem miért szimpi a válasza😂😂😂
jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
11%
Mi az a Lidiló????
jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
10%
#24 Mert nem igaz, amit írt(ál). Dolgoztam már nagy multicégnek olyan munkakörben, hogy ráláttam az árképzési stratégiájukra. Az előállítási/beszerzési költség nem tényező ebben.
jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
18%
#25: Lidl.
jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
34%
#26 Akkor vajon miért pontozták le téged is, ha ennyire értesz hozzá? 😄 Amúgy tényleg kész vicc ez a pontozósdi rendszer. 🙄
jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Sosem az értelmes válaszok kapják a jó pontokat hanem amivel a sok buta azonosulni tud
jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet válaszolni. Egyrészt mi számít drágának, vagy mihez képest drága? 2000-2400 Ft között lehet trappista, edam, gouda sajtot venni. Ezek dágák? A Pule sajtnak kb 500ezer Ft kilója, csak egyetlen helyen készítik, nagyrészt szamártejből. Nem tudom mennyire indokolja a magas árat, hogy a szamár évente csak 6 hónapig ad tejet, akkor is keveset, 1kg sajthoz meg kell 25l tej, a balkáni szamár tejéből készül, ami a kihalás szélén áll, nincs gépesítve, kézi módszerekkel zajlik minden folyamat.

A 2000 és az 500ezer között meg van egy csomó árkategória. Melyikre gondolsz?

jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!