Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mit szóltok az új ALDI családh...

Mit szóltok az új ALDI családhoz? Háziasszonyok, emberek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 14:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Olyanok, mint a Mézga család - eltulzott vidámsággal. Tulsulyos kirakat emberek.
2014. ápr. 9. 08:36
 12/21 guti73 válasza:
Most komolyan!! Ennyire szarul megy az Aldinak, hogy ilyen kétségbeejtően szar reklámokat kell gyártaniuk???? Ennyire még Németországban se reklámozzák magukat!!
2014. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Németországban nincs olyan, hogy "Aldi-család", "Aldi-háziasszony" stb.


Itt az ALDI csak annyit reklámozza magát, hogy minden háztartásba küldenek a heti prospektusból.

2014. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ma az Aldiban találtam két uj laktózmentes terméke. Lecsó kolbászt /évek óta nem ettem, mert laktózosak/ és egy kenőmájast. Tudjátok most egy kék cimke jelzi a laktózmentes terméket. Nagyon megörültem neki. Elővettem a szemüvegemet, mert nem bizom senkiben laktóz ügyben /aki már volt rosszul, az megérti /. Hát persze, hogy mindkettő laktózos volt. Szóltam egy eladónak, aki odajött, és azt mondta, hogy nem látja? rá van irva, hogy glutén mentes! Na erről ennyit. Ezek szerint Ő helyezte ki a táblákat a laktózmentességről. Ennyire hozzáértőek. Nem tudják, mekkora felelősség ez pedig, ha valaki rosszul lesz az árujuktól. Egyszer már a fagyival is igy jártam, és nem dolgoztam egy hétig. Akkor elismerték a hibát.
2014. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom, Ti irigyek vagytok!
2014. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ti csak vásároljatok, ha érdemes megvenni valamit, és ne fanyalogjatok!
2014. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ezt csak azért találták ki hogy az olcsó és nem olcsó sütésre és főzésre használható élelmiszereke tjobban elpasszolhassák azoknak akik hisznek ennek a reklámnak.

Ez a háziasszony és az a férfi egyszerüen csak nevetséges.

2014. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem mi a probléma velük.
2014. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
többnyire elhízott emberek, nem jó üzenet, hogy őket válaszották
2014. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell mindenkit kritizálni. Ne irigykedjetek.
2014. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!