Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl minősége nálatok is...

Lidl minősége nálatok is észrevehetően romlik?

Figyelt kérdés
Évek óta ott vásárolok, de az utóbbi időben egyre több mindenen veszem észre, hogy nem olyan, mint régen. Pár példa csak: Pékterméknek, amit évek óta veszek, más íze van a tésztájának, sajnos nem előnyére, nem olyan ízletes, mintha kispórolnának valamit belőle. Akkor ott van a náluk kapható wc papír, amire rá van írva, hogy 3 rétegű, mindig azt veszem, így van összehasonlítási alapom, már az sem a régi. Volt olyan, hogy megvettem, rá egy hétre akciós lett, így újra vettem és teljesen más volt a guriga minősége, hamarabb fogyott, vékonyabb volt a papír is, egyáltalán nem 3 rètegű. Akkor ott van a papírtörlő is, a nagy kiszerelés, hol jobb, hol rosszabb a minősége, hiába szakítanék belőle egy lapot, több darabba lehet csak, nem tudom érthető-e mire gondolok. Más is járt már így mostanában a Lidl-ben vagy csak itt felénk jellemző ez? Arról nem is beszélve, hogy több termék " megy össze", ugyanannyi az ára vagy drágább, de kisebb a csomagolása, kevesebb a mennyisége. Volt pár olyan élelmiszer is, ami állandó jelleggel elérhető volt a kínálatban, de már az sincs egy ideje, másik kerületben lévő Lidl-ben, pedig ugyanúgy van. Az is mostanában fordul elő, hogy szezonális termékek sem elérhetőek, holott eddig mindig ha olyan hetek (görög, spanyol stb) következtek, voltak a termékekből, de már azokért is távolabbi Lidl-be kell járni.
júl. 11. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

jobb nem lesz magyarországi lidl választėka csak vacakabb minösėgi árut ne keres.

ha közelbe van határ járj åt oda vásárolni .osztrák,vagy szlováki lidl biztos jobb .

júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

A péksütemény még hagyján de zsömlét, kiflit nem ott veszek.

Mivel jól megy az üzletláncnak olyan mintha nem figyelnének oda.

Mondjuk a dolgozók is le vannak terhelve.

júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Régen mindig ott vettem zöldséget, gyümölcsöt, de már nem szeretem.

A gyümölcsök nagy része olyan, mintha le lett volna fagyasztva, vagy pedig tök kemény, nem érett. Viszont nem puhul meg, nem érik be, hanem megromlik, megrohad.

Ami még nem tetszik, hogy koszosabbak, rendezetlenebbek az üzletek. Legalábbis mifelénk.

Én már inkább Aldiba járok. Ott is van olyan, amit máshol nem kapok meg, de sokkal kulturáltabb, mint a Lidl.

júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Gweb válasza:
Régen nagyon szerettem a hamburger zsemléjüket, mert nagyon finom volt. Most már teljesen megváltozott a minősége. Szétesős, porózus és az íze sem olyan, mint régen volt.
júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gweb válasza:
A saját márkás öblítőjük régebben 2 literes volt és olyan sűrű, hogy megállt a kupakban az illatát még -nem vicc - egy hónap után is lehetett érezni. Most pedig annyiból változott, hogy az űrtartalmát levették az öblítőnek 1,5 literre. Az illata nem ugyanolyan, nem ugyanolyan tartós. Olyan folyós lett mint a víz.
júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!