Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl minősége nálatok is...

Lidl minősége nálatok is észrevehetően romlik?

Figyelt kérdés
Évek óta ott vásárolok, de az utóbbi időben egyre több mindenen veszem észre, hogy nem olyan, mint régen. Pár példa csak: Pékterméknek, amit évek óta veszek, más íze van a tésztájának, sajnos nem előnyére, nem olyan ízletes, mintha kispórolnának valamit belőle. Akkor ott van a náluk kapható wc papír, amire rá van írva, hogy 3 rétegű, mindig azt veszem, így van összehasonlítási alapom, már az sem a régi. Volt olyan, hogy megvettem, rá egy hétre akciós lett, így újra vettem és teljesen más volt a guriga minősége, hamarabb fogyott, vékonyabb volt a papír is, egyáltalán nem 3 rètegű. Akkor ott van a papírtörlő is, a nagy kiszerelés, hol jobb, hol rosszabb a minősége, hiába szakítanék belőle egy lapot, több darabba lehet csak, nem tudom érthető-e mire gondolok. Más is járt már így mostanában a Lidl-ben vagy csak itt felénk jellemző ez? Arról nem is beszélve, hogy több termék " megy össze", ugyanannyi az ára vagy drágább, de kisebb a csomagolása, kevesebb a mennyisége. Volt pár olyan élelmiszer is, ami állandó jelleggel elérhető volt a kínálatban, de már az sincs egy ideje, másik kerületben lévő Lidl-ben, pedig ugyanúgy van. Az is mostanában fordul elő, hogy szezonális termékek sem elérhetőek, holott eddig mindig ha olyan hetek (görög, spanyol stb) következtek, voltak a termékekből, de már azokért is távolabbi Lidl-be kell járni.
júl. 11. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem.
júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A zöldség/gyümölcsről nem is beszélve, a vöröshagyma állandó jelleggel rohadt, minap is sikerült egybe belenyúlnom, tiszta trutyis lettem tőle, míg a gyümölcsök általában kemények.
júl. 11. 22:49
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos igen, a wc papír és a papírtörlő az mindig lutri, de most a virsli volt szinte ehetetlen, pedig mindig ezt veszem. A rántott sajtot úgy elb.szták a fűszerezéssel, hogy 2 napig rosszul voltam. Nagy csalódás, mivel szívesen vásároltam ott, 90 %-ban elégedetten távoztam, de mostmár...
júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Régen imádtam az epres fánkjukat, de egy ideje olyan gejl, hogy már nem tudom megenni. :(

Az elvben minőségi felvágottnak is olyan szaga van néha, mint az utolsó patkánypárizsinak.

júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Antiszociális lény ***** válasza:
71%

Kérdező, nem a Lidl minősége romlik, hanem Magyarország halad előre! (illetve hátra)


Egyrészt:

[link]


Mióta ilyen szintet öltöt az infláció nálunk a két fő lehetőség ami maradt: A termék súlya csökken és marad kb ugyan azaz ára, vagy a termék mocskos módon drágul.


A másik dolog:


Az sem meglepő számomra, hogy minőségbeli eltéréseket tapsztalsz, mert ilyen költségek mellett általában ott sporolnak ahol tudnak. Lásd pl eneriga árak ---> nincs annyira hűtve a termék, mint kellene ---> Rohad a hagyma...


De nem vagyok környezetmérnök, lehet hogy általános jelenség és baktérium miatt rohadnak a hagymák. Én is találkoztam vele az utolsó 1-2 évben. Mindegy, hogy hol vettem. (Lidl-be egyáltalán nem járok.)


De egyébként sok esetben azért tapasztalod/tapasztaljuk ezt, mert inkább a spórolást választják és a bele kerülő alapanyagok minősége más, rosszabb vagy esetleg helyettesítették. Így nyilván a termék előállítása nem lett drágább, ezáltal az ára se jelentősen, de nyilván valamit valamiért.. Lásd: csökken a minőség.

júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Volt egy sanda gyanúm vagy inkább józan paraszti eszem, hogy ilyen okok állnak a háttérben, de sajnos ettől nem érzem magam kevésbé átb@szva.:(
júl. 11. 23:26
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
A Lidlbe eddig is a lehető legritkábban jártam, kb. évente 1x-2x, vagy inkább szökőévente, mert drágább és nem olyan jó kínálatú, mint a többi bolt, pl. Penny vagy Spar.
júl. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen romlik. Régen mindig ott vettük a peksutemenyt, a zoldseget, gyümölcsöt és a húsokat. A zoldseg-gyumolcs már rendszeresen megvehetetlen, a blokkot el kell tenni, mert a hus is többször olyan emelyitoen budos volt, hogy visszavittük. A péksütemény nálunk meg jó (legalábbis az a pár termék, amit veszunk)
júl. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Több Lidlben azt vettem észre, hogy egyre nagyobb a káosz és a kosz. Sok terméknek nincs, vagy nem a termék felett van kiírva az ára, tele van dobozokkal, raklapokkal a vásárlótér és sokszor ragad a padló a feltakarítatlan leesett dolgoktól.
júl. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
A héten a tojás volt záp,a tízből egy.Július 18 a lejárat dátuma .
júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!