Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet kapni mostanában...

Hol lehet kapni mostanában (lehetőleg nagyobb kiszerelésű) cukormentes jégkrémet?

Figyelt kérdés

júl. 11. 19:27
A kérdező szavazást indított:
lidl
aldi
penny
cba
más, leírom
más, nem írom le :)
nem tudom, és nem is érdekel
nem tudom, de engem is érdekel
csak trollkodni jöttem :)
9 szavazat
 1/9 Antiszociális lény ***** válasza:

Spárban én láttam ilyen márkájú jégkrémeket:

[link]

júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem lenne ez rossz, egyes, ha nem lenne benne xilit, tejpor, kókuszolaj, zsírsavak mono- és digliceridjei, guargumi, szentjánoskenyérliszt, metil-cellulóz, karboximetil-cellulóz, zselatin, módosított burgonyakeményítő, TEJfehérje, aroma, laktáz enzim, színezékek és kálium-szorbát. Tartósítószer egy fagyasztott termékben. Minek?

A Lidl-ben vettem már tisztán növényi alapú sorbet jégkrémet. Mostanában nem láttam, de tavalyról maradt a fagyasztóban, úgyhogy megnéztem az összetevőit. Ez banán-ananász-kókusz. Összetevők: 33% banánpüré, 28% ananászlé, 17% fehérszőlőlé-sűrítmény, 13% kókusztej, 4,5% ananászlé-sűrítmény, 3% mangópüré, citromlé, stabilizátorok: szentjánoskenyérliszt, guargumi; étkezési sav: citromsav. Sajnos a guargumit ebből sem hagyták ki, de ebben legalább nincs egy tucatnyi más káros összetevő.

júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"A Lidl-ben vettem már tisztán növényi alapú sorbet jégkrémet."

Milyen néven kell keresni?

júl. 13. 08:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gelatelli. Banana, pineapple & coconut, valamint Sorbet Lollies van ráírva a dobozára. 4 x 60 ml, de csak időszakos termék, az idén még nem láttam. Tavaly mintha benne lett volna az akciós újságban is. Ilyen:

[link]

Volt többféle, pl. epres-banános is:

[link]

Nekem a fenti ízlik a legjobban.

Megvan, banán + erdei gyümölcs volt a harmadik:

[link]

júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Közben az aldiban megtaláltam a (szó szerint) hűlt helyét... :D


Azért jöhetnek még válaszok, és köszönöm az eddigieket.

júl. 16. 08:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Family Frost. Egyfajta van nekik, csoki-vanília ízben. Bár az sem olyan nagy kiszerelés
júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

van mixered / turmixod?

Amit en szoktam a lanyomnak aki most lesz 3 es kerüljük a tul edes dolgokat meg egyenlore nala, meg ensem szeretnek annyit enni..


veszel fagyasztott gyümölcsöt, lepürezed, rakhatsz hozza rizstejet, tejet, zabtejet, ha nagyon muszaly tejszint.... lefagyasztod es kesz :-D

júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

* egyelőre

[link]

* muszáj

[link]

júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
muszaj.hu :DD
júl. 20. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!