Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl boltokban ez a Mohu-s...

Lidl boltokban ez a Mohu-s visszaváltó automatán miért nincs olyan lehetőség, hogy az összeget a Repont app számlámra tegyék rá?

Figyelt kérdés
Több boltban is voltam, és csak adakozás és levásárolható utalvány opciót ajánlotta fel. Az Aldiban pl. volt ilyen lehetőség.
júl. 4. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Lehet még nem épült ki teljesen a rendszer.

Ami még zavaró hogy csak normál kasszánál lehet beváltani önkiszolgálónál nem.

júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Visszaváltás előtt beolvastad a qr kódodat a Repont alkalmazásban? Mert csak annak a használatával működik az utalás lehetősége.
júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem ajánlotta fel az automata ezt a lehetőséget. Az Aldiban pl. a végén lehet ezt megtenni.
júl. 5. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Kétféle automata van, onnan ismered fel, hogy az egyiken bedugós leolvasó van, ahova be kell tenni a telefont, a másikon pedig egy feketr modul, ami pirosan lefelé világít. Az előbbinél először be kell tenni a palackot, kiválasztani az utalást majd leolvasni a kódot. A másik fajtán viszont azelőtt kell leolvasni a kódot, hogy elkezded betenni a palackokat. Anélkül fel se adja az opciót, ha leolvastad akkor viszont csak utalni lehet, nem adja fel a blokkot és az adományozást. Nem tudom miért lett kétféle, logikátlan.
júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem tudtam.
júl. 5. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindig kezdd a QR kód beolvasásával, bármilyen automata. Én a telefon bedugósnál is azzal kezdem. Miután felismer bedobálom amit be kell és rámegyek, hogy utalás.
júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4


Érdekes amit írsz én "bedugós" géphez viszem ( Spar - Bp.) és mindig azzal kezdem...

Köszönt a gép, ott a nevem tudom minden oké és csak utána jönnek a flakonok.

júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Működik mindkét verzió mindkét fajta gépen. Tehát mehet először flakon és aztán leolvasás, meg mehet fordítva is. Viszont az előbbi opciónál nem tudsz tökölni a leolvasóval, mert egy idő után kinyomja magától a blokkot, ezért érdemes először leolvasni és ha megjelent a neved akkor mehetnek a flakonok.
júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!