Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Megalázónak érzitek, mikor az...

Megalázónak érzitek, mikor az eladó megkérdezi, hogy "csak ez lesz"?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult velem, mikor csak egy dologért futottam be a boltba és az eladó megkérdezte,hogy csak ez lesz? Olyan érzésem van utána, mintha lenézne, hogy mást nem veszek meg, pedig meg tudnák venni mást is, de egyszerűen nincs szükségem másra. Utána ezekben a boltokban nem is szívesen, vagy egyáltalán nem vásárolok máskor

2022. ápr. 30. 17:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

#10

A kategóriát ta választod meg, anélkül tovább sem engedi a kérdést. Ennyit erről!

Ha meg azt kérdezné, hogy adhatok e, vagy kér e még valamit, akkor meg azon lennél felindulva, hogy miért néz kéregetőnek, amikor te fizetsz!...speciel pont láttam ilyet. Vannak ilyen szőrszálhaogató emberek, akiknek mindegy, csak háboroghassanak

2022. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Elég szegényes az értelmezési készséged és a magyar nyelvismereted, ha szerinted a "csak" szót csupán egyféleképpen lehet értelmezni.
2022. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Neked mindegy mit kerdeznek. Biztos vagyok benne hogy barmilyen artatlan vagy udvarias kerdest ki tudnal ugy forgatni, hogy abbol az jojjon ki h. teged most SZANDEKOSAN megalaznak, semmibe vesznek, a boltos is egy szemet mert lenez teged, biztosan azt hiszi hogy nincs is penzed masra es a ruhaidat is vizslatja hogy miert olyan kopottak, biztos mert csoro vagy esatobbi esatobbi esatobbbi.


Menj pszichiaterhez, az segit.

2022. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
11. pont ismerek valakit, akitől ha megkérdezik, hogy kér-e valamit, az szokott lenni a válasz, hogy ő nem kér, hanem kap. Kérni a koldus szokott :D
2022. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem is érdekel, mit gondol.
2022. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, és a boltos ne akadjon ki, amikor minden sudribunkó úgy megy oda, hogy (se köszönés, se semmi) LESZ egy sör/rágó/cigi/akármi? Nem ám kérem szépen, köszönöm szépen, jó napot vagy akármi. Én nem is tudnék kereskedelemben dolgozni, mert elküldeném őket az anyjukba jó modort tanulni. A Csak ez lesz kérdés jelentése pontosan az, aminek látszik. Csak ez lesz vagy adhatok még valami mást is? Kit érdekel, hogy mit gondol a bótos? Rólam lehet, hogy azt hiszi, hogy csóri vagyok, mert nem érdekel, mi van rajtam, de ettől függetlenül elköltök havi 300 ezret kajára. Ha megkérdezné, hogy CSAK (!!!!) ezt kérem, még jól is érezném magam, hogy végre nem költöttem olyan sokat.
2022. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb eladónak az se igazán tűnik fel, hogy mit veszel, általában betanult egy spielt, és mindenki kb ugyanazt kapja, mert az ember egy idő után rááll.


Hidd el, az ilyen helyen dolgozóknak a termékek csak dobozok, 30 másodperc után már téged is elfelejtett.


Ha valakivel getcizni akar, azt nem így fogja tenni, és amúgy is, az eladói állás se túl jól fizetett, szóval nem akkora flex ez mint te azt elképzeled.

2022. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♂️ nem akarom elhinni, h ilyenek vannak.

Hat, bacod, ha ezek utan nem mesz be abba a boltba, hamar bezarodik szamodra a vilag.

2022. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mit szoktam válaszolni ilyenkor? Mosolyogva mondom neki, hogy Ja, nagybevásárlás... és kész, ennyi.

Egy kollégám egyszer egy darab virslit vett. Kísérletezéshez kell, kérdezte a hentes. Munkatársam nem esett mély depresszióba.

2022. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
0%
Hogy lehet hogy 2% a válaszom hasznossága? Ha valaki nyomott egy zöldet, nem kéne 10 fölött lennie?
2022. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!