Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Megalázónak érzitek, mikor az...

Megalázónak érzitek, mikor az eladó megkérdezi, hogy "csak ez lesz"?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult velem, mikor csak egy dologért futottam be a boltba és az eladó megkérdezte,hogy csak ez lesz? Olyan érzésem van utána, mintha lenézne, hogy mást nem veszek meg, pedig meg tudnák venni mást is, de egyszerűen nincs szükségem másra. Utána ezekben a boltokban nem is szívesen, vagy egyáltalán nem vásárolok máskor

2022. ápr. 30. 17:22
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
105 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
98%
Én egyáltalán nem érzem megalázónak. Ugyanolyan kérdés, mint ha azt kérdezné, hogy még valamit?
2022. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
97%
Egyáltalán nem. Nem azért kérdezi hogy megalázzon, és nem néz le, hanem szerintem meg is kell kérdezniük. Teljesen leszarják mit veszel.
2022. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Ezt csak azért kérdezik meg, mert sokaknak a fizetés után jut eszébe,hogy kérnek még valamit pl a kassza mögül. Így egyszerűbb, ha előre megkérdezik.

De hány éves vagy, hogy te ezt sértésnek veszed? 6?

2022. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem néznek le talán ahogy írták előttem ez a dolguk! Ha csak pl. egy tejre van szükséged miért vennél mást ha éppen csak az kell?
2022. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
3%
Voltam jobban is megalázva, gyerekkoromban, ha szeretnéd, elmesélem miért, mert biztos nem tudod a történetét. :(
2022. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell kérdeznie, mielőtt rányom arra a gombra ami "lezárja" a blokkot.

Ez csak valami komplexus amit kivetítesz rá, nem érdekli hogy mit és mennyit veszel, csak az érdekli hogy normálisan végezhesse a munkáját.

2022. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy sima kérdés.

A válasz pedig: igen, köszönöm.

2022. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom... Szerintem neked komoly önértékelési problémáid lehetnek...
2022. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezné azt: még valamit adhatok? vagy kér még valamit?

de ez a "csak" lekicsinylő szócska szerintem elég gáz...

2022. ápr. 30. 17:37
 10/26 A kérdező kommentje:
Miért került át az "élelmiszerek" kategóriába a kérdés? sehol nem írtam, hogy élelmiszerboltban történtek ezek az esetek...sőt az egyik virágboltban, másik meg gazdaboltban...
2022. ápr. 30. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!