Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Morogtok szintén magatokban...

Morogtok szintén magatokban amikor marketplacen nem képes az eladó elrakni 1-2 nap erejéig a terméket amit tuti elad?

Figyelt kérdés

Tehát olyan jó terméke van amit 100% hogy vagy 10en írnak rá, és nem képes 1-2 napig elrakni az első jelentkezőnek.

Ez olyan gciség....


2021. dec. 27. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha más hamarabb elviszi minek tartogassa?
2021. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk van benne kedvesség, hogy az elsőnek adja. Én pl mindig elteszem mindenkinek akár 1-2 hétre is, nem értem miért nem képes 1-2 napig várni valaki. Ritka termékről van szó, tehát ha lemaradsz akkor máshol nem kapod meg és nagyon rég kerestem ezt amit most találtam (2 éve) mondtam neki utalok is és megyek holnap után de nem volt képes elfogadni még délután elvitték
2021. dec. 27. 12:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ezek a holnapután megyek típusú érdeklődők 10ből 9 alkalommal csesznek aztán jelentkezni. Én is annak adnám aki minél előbb ott van a pénzzel. Sajnos ez a sok tapló embernek köszönhető.
2021. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
En anno. igy szereztem rtx 3080 vga-t, meg a nagy aremelkedesek elott. Picot tobbet ajanlottam annal aki eloszor jelentkezett erre es meg aznap elhoztam. Ha ennyire van kereslet egy termekre, akkor sajnos a gyorsabb viszi, ez benne van a pakliban.
2021. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Értjük hogy pukkadozol, mert nem teszik félre neked a terméked ha hamarabb elviszi más, de befejezhetnéd ezt a hisztit. Te sem jutsz előre vele.
2021. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Ismerem mindkét oldalt.
2021. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Első jelentkező megígéri hogy "majd" tényleg megy érte "pár nap múlva", a többi húsznak-harmincnak egyenként írkálja hogy "már eladva", aztán ha pár nap múlva "elfelejtenek" a termékért menni akkor egyenként írja mindenkinek hogy "bocsiiiii mégsincs eladva, nem jöttek érte, érdekelne esetleg"?

A mai világban már túl sok az ilyen "megbeszélünk valamit aztán a másik fél elfelejti" típusú dolog.

2021. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem írom, hogy eladva ki az a hülye? Azt írom ki a hirdetésbe, hogy foglalva és ennyi. Nem tudom milyen húsz üzenetekről beszélsz.:)
2021. dec. 27. 13:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk privátban sokan ráirogatnak az adott termékkel kapcsolatban...
2021. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Jól van kérdező ne picsogj már. Én se tartanám, pláne nem ilyen óvodás hisztiző pökhendi kis pöcsök kedvéért.
2021. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!