Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Morogtok szintén magatokban...

Morogtok szintén magatokban amikor marketplacen nem képes az eladó elrakni 1-2 nap erejéig a terméket amit tuti elad?

Figyelt kérdés

Tehát olyan jó terméke van amit 100% hogy vagy 10en írnak rá, és nem képes 1-2 napig elrakni az első jelentkezőnek.

Ez olyan gciség....


2021. dec. 27. 12:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9. Ha kiírod, hogy foglalt, nekem nem szoktak írni.

10. Hogy beszélsz? Jelentve.

2021. dec. 27. 13:40
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert tudom, hogy hogy működnek a dolgok. A jó cuccokra mindig iszonyat túljelentkezés van, és aki elad valamit az szabadulna tőle így az kapja meg aki a legelső és leggyorsabb.

Ha te vagy a legelső, de a feltételeid nem a legjobbak akkor így jársz.

Akkor morgok mikor látok egy jó cuccot elég hamar, de már kétezren oda irtak, hogy kell. Képtelenség felvenni a versenyt, ehhez mp enként 20 szor kéne csekkolnod mit raknak fel kb...

2021. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, teli van a világ ígérgető senkiháziakkal, aki jön, fizet, azé a cucc.

Most is van olyan termékem, amit lassan 3 hónapja még le is foglalózott az illető, azóta se kép se hang. Nem akarja elvinni. Lassan hirdethetem meg újra, akármekkora g/ciség

2021. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sztem ez igy korrekt. Lehet neki azonnal kell a pénz, es nem akar varni rad, ki tudja hogy tenyleg kelleni fog e neked 1-2 nap mulva.
2021. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A foglalózók 90%-ával csak a baj van. "Még gondolkodom rajta, nem tudom elszállítani mert nincs mivel, mennyit engedsz a feléből főnök, meggondoltam magam, nem tetszik a színe/alakja/mérete/anyaga/mintája stb., most nincs pénzem de két hét múlva jön a fizu, két részletbe tudnám fizetni, bocs de már nem kell mert vettem máshol másikat..." A kifogások száma végtelen. Az ember alapvetően próbál segítőkész és korrekt lenni, de amikor 100-ból 90-szer megégeti magát, akkor már jogosan mondja azt, hogy eddig és ne tovább, én ezek után nem tartogatom ilyen link alakoknak, hanem aki előbb jön és fizet, az viszi. Ez egyáltalán nem g.ciség. Azért a pofátlanságnak is van határa, az előre lefoglalók 90%-a visszaél az eladók segítőkészségével és jóindulatával.
2021. dec. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!